علت خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

علت خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

علت خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

ماشین ظرفشویی راحت، کاربردی و در زمان صرفه جویی می کند. اما یک روز متوجه می شوید که دستگاه هنگام شستن یا آبکشی ظروف و در حین کار خاموش می شود. برای تماس با متخصص عجله نکنید، می توانید برخی از مشکلات را خودتان حل کنید. شما فقط باید دستورالعمل ها را بخوانید. سازندگان اغلب دلایل و روش های عیب یابی را نشان می دهند. اگر اطلاعات لازم در این رابطه ندارید و می ترسید که ممکن است وضعیت بدتر شود می توانید برای سروی ماشین ظرفشویی کنوود درخواست دهید. در نمایندگی کنوود پشتیبان انوع تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02147278 ارتباط برقرار کنید.

اگر ماشین ظرفشویی کنوود شروع به خاموش شدن کرد چه باید کنیم؟

در صورت بروز یک نقص جدی، در ماشین ظرفشویی ممکن است نیاز به تعویض واحد کنترل، پمپ یا ترموستات باشد. در این صورت تکنسین قادر خواهد بود علت خرابی را تشخیص داده و آن را به درستی تعویض کند.دلایل زیادی برای توقف کار ماشین ظرفشویی کنوود وجود دارد. برای جلوگیری از برخی از آنها، کافی است از قوانین تعیین شده توسط سازنده پیروی کنید. اگر پس از رفع گرفتگی دستگاه همچنان خاموش می شود، با مرکز خدمات کنوود تماس بگیرید .

دلیل چرخه شست وشوی معیوب ماشین ظرفشویی کنوود چیست؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که چرخه شستشو به دلیل تایمر معیوب به نیمه می رسد. با این حال، دلایل مختلفی برای خاموش شدن ماشین ظرفشویی در حین کار وجود دارد:

  • حالت شستشو به اشتباه تنظیم شده است.
  • اتصال برق وصل نیست. لازم است کنترل پنل را بررسی کنید، شاید فیوز منفجر شده باشد یا دستگاه خاموش شده باشد.
  • فیوز دوشاخه منفجر شده است. شما باید آن را تغییر دهید و تمام وسایل ایمنی را بررسی کنید.
  • پمپ اصلی مسدود شده است. این مشکل به راحتی حل نمی شود، اما می توان پورت ها را بررسی کرد
  • فیلتر باید از نظر گرفتگی بررسی شود.
  • خرابی ترموستات
  • المنت گرمایش از کار افتاده است.
  • کنترل پنل خراب است.
  • آب وارد اتاق کار نمی شود. این ممکن است به دلیل بسته بودن شیر باشد

عملکرد نادرست

بیشتر اوقات، ماشین ظرفشویی در حین کار به دلیل استفاده نادرست از کار می افتد. در شرایطی که ماشین ظرفشویی شروع می شود، به مدت 1 دقیقه کار می کند، پایان چرخه را نشان می دهد، خاموش می شود، بسیاری از کاربران برنامه را تنظیم مجدد می کنند. این اغلب در طول دوره کار مداوم دستگاه، چندین سال کارکرد دستگاه رخ می دهد. هنگام راه اندازی مجدد، ماشین ظرفشویی ممکن است دوباره این فرآیند را تکرار کند، یا در حالت عادی کار کند و در یکی از مراحل بعدی شستشو “بیراهه” شود.

برای حل مشکلات شبکه برق باید منتظر بمانید تا شبکه به درستی کار کند. اگر سیم برق یا دوشاخه آسیب دیده باشد، این المان‌ها باید با وسایل دیگری جایگزین شوند که قابل تعمیر باشند.

دلایل بیرونی

اگر ماشین ظرفشویی شما پیش از موعد متوقف شد، ابتدا مطمئن شوید که به برق وصل و روشن است. این را می توان در نور پس زمینه مشاهده کرد. اگر نه، سعی کنید دستگاه را راه اندازی مجدد کنید. اتفاقی نیفتاده؟ این احتمال وجود دارد که مشکل از کابل خراب یا کمبود برق باشد.

اگر ماشین ظرفشویی در طول چرخه کار خاموش شود، مشکل ممکن است گرم شدن بیش از حد عنصر گرمایش باشد. این تغییر شکل به دلیل استفاده از آب با کیفیت پایین رخ می دهد که به تشکیل یک لایه رسوب بر روی المنت کمک می کند. این مشکل باعث گرم نشدن آب و خاموش شدن ماشین ظرفشویی می شود.

دلایل داخلی

اگر ماشین ظرفشویی یک دقیقه بعد از روشن شدن آن خاموش شود، به احتمال زیاد مشکل به دلیل خرابی ماژول نرم افزار کنترل کننده عملکرد این دستگاه است. ممکن است به دلیل افزایش ولتاژ در شبکه ها خراب شود.

اگر ماشین ظرفشویی خاموش شود، مالک باید محافظ برق و خروجی را بررسی کند. ظاهر سوختن روی محافظ برق نشان دهنده افزایش برق است که در عملکرد ماشین ظرفشویی اختلال ایجاد می کند. برای انجام این کار، با توجه به موقعیت باید تثبیت کننده های ولتاژ را نصب کنید.

علت خاموش شدن غیر ارادی ممکن است مسدود شدن پمپ تخلیه باشد که وظیفه تمیز کردن آب کثیف را بر عهده دارد. این مشکل با توده های مواد غذایی پوست کنده نشده و تکه های ظروف شکسته همراه است. رسیدن به پمپ تخلیه بسیار سخت است. این نیاز به ابزار و مهارت های خاصی دارد. با چنین مشکلی، نمی توانید بدون کمک متخصصان مرکز خدمات انجام دهید.

رفع مشکل خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

رفع مشکل خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

تعمیر ماشین ظرفشویی یک فرآیند نسبتا پیچیده و پرهزینه است. این به دلیل ویژگی های طراحی دستگاه است. تمام عناصر و اجزای الکترومکانی که در پایین دستگاه قرار دارند و قطعات الکترونیکی معمولا در داخل دیوار یا در قرار می گیرند. برای انجام عیب یابی یا تعویض یک قطعه، باید کل دستگاه را بیرون کشیده و جدا کنید. این نوع کار باید توسط متخصص و یا تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود انجام شود.

در کننود پشتیبان تعمیر ماشین ظرفشویی ابتدا تکنسین در محل حاضر و دستگاه را بررسی می کند. در صورتی که امکان تعمیر در منزل داشته باشد این کار را انجام می دهد در غیر این صورت آن را به کارگاه تخصصی نمایندگی تعمیرات کنوود در تهران منتقل می کند.

هزینه تعمیر خرابی ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود به علت خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار توسط اتحادیه مشخص می شود. شما می توانیدبرای کسب اطلاعات دقیق از  خراب شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار در تهران با پشتیبان کنوود تماس حاصل فرمایید. این مجموعه با کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و در کل ایام هفته در خدمت شما است و هر نوع مشکلی در انواع لوازم خانگی کنوود را برطرف می کند.  برای ارتباط با ما فقط کافی است که به قسمت تماس با ما در همین سایت مراجعه کنید و نزدیکترین شعب به محل خود را انتخاب کنید و یا اینکه با شماره  02147278 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شمال تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق شمال تهران از قبیل جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته پارک وی، شریعتی، سیدخندان، ، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد است. شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در غرب تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق در غرب تهران از شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده ، شهرک غرب، جنت آباد، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، فرحزاد، صادقیه ، .تلفن تماس نمایندگی کنوود ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شرق و جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شرق و جنوب تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرف شویی کنوود تمامی مناطق در شرق و جنوب تهران سبلان، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد،دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، میدان خراسان، خاوران، نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، است شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش