نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که در صورت خرابی ماشین لباسشویی کنوود چرا باید تنها به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود مانند کنوود پشتیبان اعتماد کنیم ؟ دلیل این است که سرویس کاران مشغول در نمایندگی تعمیرات کنوود پشتیبان همگی آخرین آموزش های لازم پیرامون تعمیر لباسشویی کنوود را زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی دوره دیده اند. به همین خاطر نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود پشتیبان این دلگرمی را به مشتریان عزیز می دهد که همیشه کیفیت و رضایت مشتریان را کسب می کند و یکی از مهم ترین شعار های ما، رابطه با مشتری به دید کسب در آمد نمی باشد، بلکه دوستی ماندگار با مشتریان می باشد. زیرا اگر مشتریان نباشند، عملا نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود وجود نخواهد داشت.

ماشین لباسشویی کنوود و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند کنوود یک برند آشنا و خوش نام می باشد که سال هاست مهمان خانه های ما ایرانیان می باشد. شرکت کنوود در ساخت ماشین لباسشویی دارای شهرت جهانی می باشد. این برند ماشین های لباسشویی را با کیفیت مناسب و با ظرفیت های مختلف تولید می کند. لباسشویی های جدید کنوود دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. با وجود کیفیت بالای ساخت ماشین لباسشویی کنوود، باز هم ممکن است که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد و به تعمیر نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود مانند نمایندگی کنوود پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات پس از فروش این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین لباسشویی کنوود

مجموعه کنوود پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی کنوود و تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی کنوود در تهران، بیش از یک دهه می باشد که مشغول به فعالیت است. این مرکز به صورت تمام وقت و صبورانه آماده ی خدمت رسانی به هموطنان پایتخت نشین است. در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کمترین زمان ممکن در محل و با ارائه ی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله انجام می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود پشتیبان

  • تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده : تمامی تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان، به طور کامل و حرفه ای دوره های تخصصی تعمیرات انواع ماشین لباسشویی کنوود را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات و مشکلات در این دستگاه ها را تشخیص دهند و مشکل را رفع کنند.
  • سرعت در ارائه ی خدمات : یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود پشتیبان، ارائه ی خدمات سریع و به موقع می باشد. در صورتی که به تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود نیاز دارید، تنها کافیست که یکی دو ساعت منتظر بمانید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.
  • راهنمایی و مشاوره تخصصی : در صورت تماس با نمایندگی لباسشویی کنوود پشتیبان، کارشناسان ما در اولین قدم اقدام به راهنمایی می کنند تا در صورت امکان مشکل دستگاه توسط خودتان رفع شود. اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به ابزار آلات یا تخصص بالا باشد، به شما پیشنهاد حضور تکنسین را می دهند.
  • فاکتور رسمی شرح خدمات : پس از انجام تعمیرات یک فاکتور کتبی شرح خدمات به شما داده می شود. در این فاکتور شرح کامل تمامی خدمات با هزینه های مربوطه نوشته شده است و شما به راحتی می توانید هزینه ی تمامی خدمات از قبیل اجرت ها، تعویض قطعات، تعمیرات، سرویس و… را مشاهده کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی کنوود

این مشکل ممکن است در اثر باز بودن درب، خرابی میکروسوئیچ، خرابی هیدروستات، خرابی برد الکترونیکی، خرابی پمپ ماشین لباسشویی، خرابی شیر ورودی آب، قطع شدن سیم رابط بین تایمر و میکروسوئیچ و هیدروستات و… اتفاق افتاده باشد.

گرم نشدن آب توسط هیتر لباسشویی کنوود

در این صورت باید ابتدا از رسوب گرفتگی هیتر مطمئن شوید. اگر هیتر رسوب گرفته بود باید رسوب زدایی انجام دهید. اگر هیتر خراب بود باید آن را تعویض کنید. همچنین ممکن است که برق به هیتر نرسد، در این صورت باید هیتراستات را بررسی کنید.

کار نکردن موتور ماشین لباسشویی کنوود

اگر دستگاه عمل آبگیری را انجام می دهد اما موتور شستشو کار نمی کند، باید مواردی از قبیل خرابی خازن راه انداز، خرد شدن یاتاقان یا بلبرینگ، خرابی خود موتور و… توسط تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود بررسی شوند.

تخلیه نشدن آب کثیف از ماشین لباسشویی کنوود

اگر آب از دستگاه تخلیه نمی شود، باید مواردی از قبیل انسداد مجرای تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، انسداد پمپ تخلیه، تا خوردگی شلنگ تخلیه، مسدود بودن فیلتر پمپ تخلیه و… بررسی شوند.

ارور های رایج در تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ارور E1 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E1 در لباسشویی کنوود به معنای بسته نبودن درب می باشد. در این صورت باید مطمئن شوید که درب درست بسته شده باشد و باید صدای آن را بشنوید. همچنین ممکن است که ایراد از میکروسوئیچ درب باشد، بنابراین در صورت خرابی باید میکروسوئیچ درب را تعویض کنید.

ارور E2 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E2 در لباسشویی کنوود به معنای پایین بودن سطح آب می باشد. ممکن است که فشار آب کم بوده باشد و یا شیر آب بسته بوده باشد. در این صورت لازم است که هیدروستات توسط سرویسگار حرفه ای نمایندگی لباسشویی کنوود پشتیبان بررسی شود، همچنین باید از فشار کافی آب شهری نیز مطمئن شوید.

ارور E3 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E3 در لباسشویی کنوود به معنای خرابی پمپ یا مسدود بودن فیلتر پمپ می باشد. در این صورت باید فیلتر پمپ تمیز شود و یا باید فیلتر تعویض شود، همچنین باید پمپ نیز بررسی شود.

ارور E4 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E4 در لباسشویی کنوود به معنای آبگیری کردن بیش از حد مجاز دستگاه می باشد. در این صورت باید هیدروستات را بررسی کنید. همچنین باید از سلامت مدار برد نیز مطمئن شوید.

ارور E5 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E5 در لباسشویی کنوود به معنای خرابی سنسور حرارتی می باشد. در این صورت باید المنت حرارتی بررسی شود. برای این منظور باید اهم سنسور حرارتی توسط اهم متر اندازه گیری شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

ارور E6 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E6 در لباسشویی کنوود به معنای آسیب دیدگی موتور می باشد. در این صورت باید موتور دستگاه توسط تکنسین متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود بررسی شود و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردد.

ارور E7 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E7 در لباسشویی کنوود به معنای خطای پیکربندی می باشد. این ارور به شما می گوید که مشکلی در مونتاژ دستگاه وجود دارد و باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی بررسی شود.

ارور E8 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E8 در لباسشویی کنوود به معنای آسیب دیدگی موتور می باشد. در این صورت اولین اقدام این است که دستگاه را از برق بکشید و موتور دستگاه باید حتما توسط تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود مانند کنوود پشتیبان بررسی شود.

ارور E9 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E9 در لباسشویی کنوود به معنای بالا بودن یا کم بودن بیش از حد ولتاژ منبع تغذیه می باشد. اگر ولتاژ منبع تغذیه کم تر از 150 یا بیشتر از 260 ولت باشد، دستگاه خود به خود خاموش می شود. وقتی ولتاژ شبکه درست شود، دستگاه به عملیات خود ادامه خواهد داد.

ارور E60 ماشین لباسشویی کنوود

ارور E60 در لباسشویی کنوود به معنای خرابی قفل درب، بسته بودن شیر ورودی آب، متوقف شدن موتور، تخلیه شدن آب از دستگاه در وضعیت خطا می باشد. در این صورت باید PCB  و سیم موتور بررسی شود. در صورت نیاز باید موتور تعویض شود.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود پشتیبان در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود پشتیبان در تهران 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در نمایندگی لباسشویی کنوود پشتیبان، تعمیرات دستگاه شما توسط متخصصان ماهر و زبر دست انجام می شود که به طور دائم نسبت به تعمیر انواع محصولات کنوود آپدیت شده می باشند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود در تهران

در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود شما دارای برگه ی گارانتی باشد و تا زمانی که مهلت گارانتی آن اعتبار داشته باشد، در صورت خرابی دستگاه، شما می توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود به صورت رایگان بهره مند شوید. برای دریافت این خدمات شما می توانید با شماره تلفن مندرج روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر مهلت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، جهت دریافت خدمات پس از فروش کنوود شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان کنوود پشتیبان اطلاعات لازم را جهت چگونگی انجام تعمیرات دستگاهتان به شما ارائه کنند. اگر تعمیرات دستگاه شما توسط کنوود پشتیبان انجام شود، هزینه تعمیرات برای شما به صرفه تر می باشد، زیرا این مرکز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

تمامی محصولات برقی، بعد از گذشت مدت زمانی به تعمیر و ترمیم نیاز پیدا می کنند و لوازم خانگی کنوود، از قبیل لباسشویی کنوود، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خدمات پس از فروش دقیقا جایگاهش همین جاست که پر اهمیت می شود. خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود شامل خدماتی از قبیل نصب دستگاه، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعه، سرویس دوره ای و…. می باشد. جهت دریافت این خدمات هم اکنون می توانید با شماره تلفن مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص این مرکز مرتفع گردد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود پشتیبان

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در نمایندگی لوازم خانگی کنوود پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید تا با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و ایراد دستگاهتان را مطرح کنید و مشاوره ی رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش