نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

کنوود پشتیبان همواره بر این اصل پایبند است که، مشتری به مراتب مهم تر از سرمایه است و از همین رو به ارائه ی خدمات با کیفیت و تخصصی تعمیرات ظرفشویی کنوود روی آورده است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود پشتیبان به صورت تمام وقت آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. از مهم ترین ویژگی های نمایندگی کنوود پشتیبان می توان به قیمت پایین، کیفیت بالا، خدمات شبانه روزی، فروش قطعات به صورت کلی و جزئی و… اشاره کرد.

ماشین ظرفشویی کنوود و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند کنوود یک برند آشنا و خوش نام می باشد که سال هاست مهمان خانه های ما ایرانیان می باشد. شرکت کنوود در ساخت ماشین ظرفشویی دارای شهرت جهانی می باشد. این برند ماشین های ظرفشویی را با کیفیت مناسب و با ظرفیت های مختلف تولید می کند. ظرفشویی های جدید کنوود دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. با وجود کیفیت بالای ساخت ماشین ظرفشویی کنوود، باز هم ممکن است که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد و به تعمیر نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود مانند نمایندگی کنوود پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات پس از فروش این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین ظرفشویی کنوود

مجموعه کنوود پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی کنوود و تعمیرگاه تخصصی ماشین ظرفشویی کنوود در تهران، بیش از یک دهه می باشد که مشغول به فعالیت است. این مرکز به صورت تمام وقت و صبورانه آماده ی خدمت رسانی به هموطنان پایتخت نشین است. در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در کمترین زمان ممکن در محل و با ارائه ی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله انجام می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود پشتیبان

  • تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده : تمامی تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان، به طور کامل و حرفه ای دوره های تخصصی تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی کنوود را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات و مشکلات در این دستگاه ها را تشخیص دهند و مشکل را رفع کنند.
  • سرعت در ارائه ی خدمات : یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود پشتیبان، ارائه ی خدمات سریع و به موقع می باشد. در صورتی که به تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود نیاز دارید، تنها کافیست که یکی دو ساعت منتظر بمانید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.
  • راهنمایی و مشاوره تخصصی : در صورت تماس با نمایندگی ظرفشویی کنوود پشتیبان، کارشناسان ما در اولین قدم اقدام به راهنمایی می کنند تا در صورت امکان مشکل دستگاه توسط خودتان رفع شود. اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به ابزار آلات یا تخصص بالا باشد، به شما پیشنهاد حضور تکنسین را می دهند.
  • فاکتور رسمی شرح خدمات : پس از انجام تعمیرات یک فاکتور کتبی شرح خدمات به شما داده می شود. در این فاکتور شرح کامل تمامی خدمات با هزینه های مربوطه نوشته شده است و شما به راحتی می توانید هزینه ی تمامی خدمات از قبیل اجرت ها، تعویض قطعات، تعمیرات، سرویس و… را مشاهده کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود

اگر دستگاه روشن نمی شود، ممکن است که برق به دستگاه نمی رسد، در نتیجه باید دو شاخه برق و کابل برق دستگاه بررسی شود. در صورت سالم بودن این موارد باید مواردی از قبیل خرابی قفل درب و میکروسوئیچ نیز بررسی شوند.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی کنوود

اگر دستگاه حین کار سر و صدای زیادی دارد باید مواردی از قبیل معیوب بودن پمپ تخلیه، چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، خرابی بازو های آبپاش، برخورد بازو های آبپاش به ظروف یا دیواره ی دستگاه و… توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود بررسی شوند.

بوی بد ماشین ظرفشویی کنوود

اگر داخل دستگاه بود بد می آید، باید ابتدا از تمیز بودن فیلتر دستگاه مطمئن شوید و در صورت انسداد آن توسط مواد غذایی باید انسداد را رفع کنید و همچنین باید دیواره ی داخلی دستگاه را نیز تمیز کنید.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی کنوود

اگر دستگاه آبگیری نمی کند، احتمالا قفل درب خراب است و یا ممکن است که ایراد از برد باشد که دستور قفل شدن درب را صادر نمی کند، بنابراین باید برد نیز بررسی شود. همچنین ممکن است که شیر ورودی آب، شیر برقی یا شلنگ ووردی آب دچار مشکل شده باشند.

ارورهای رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F1 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F1 در ظرفشویی کنوود به معنای نشت آب از دستگاه می باشد. معمولا در صورت بروز این ارور آب از درب جلوی دستگاه به بیرون ریخته می شود. در این صورت باید شلنگ خروجی آب را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا آب از شلنگ خروجی تخلیه می شود یا خیر. همچنین ممکن است که شلنگ خروجی آب مسدود باشد، که باید انسداد را رفع کنید و یا آن را تعویض کنید.

ارور F2 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F2 در ظرفشویی کنوود به معنای تخلیه نشدن آب از دستگاه می باشد. در واقع آب به درستی از دستگاه خارج نمی شود. در این صورت باید از مسدود نبودن لوله خروجی آب و فیلتر کف ماشین ظرفشویی مطمئن شوید. بعد از رفع انسداد باید دستگاه را ریست کنید تا ارور پاک شود. اگر ارور رفع نشد باید موتور تخلیه توسط سرویسکار متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود مانند کنوود پشتیبان بررسی شود.

ارور F3 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F3 در ظرفشویی کنوود به معنای وجود مشکل در سیستم آبرسانی دستگاه می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل اکوا استاپ، مدار برد الکترونیک بررسی شوند.

ارور F4 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F4 در ظرفشویی کنوود به معنای پر بودن بیش از حد دستگاه از آب می باشد. در این صورت باید آب را از دستگاه تخلیه کنید، برای این منظور باید دستگاه را 45 درجه کج کنید تا آب تخلیه شود و بهتر است یکی دو روز درب دستگاه را باز بگذارید تا آب موجود در دستگاه تبخیر شود.

ارور F5 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F5 در ظرفشویی کنوود به معنای کم بودن مقدار آب داخل دستگاه می باشد. یعنی آب در دستگاه کم تر از حد معمول می باشد. در این صورت باید بررسی کنید که شیر آب به طور کامل باز باشد و فشار آب نیز کم نباشد.

ارور F6 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F6 در ظرفشویی کنوود به معنای معیوب بودن سنسور گرمایی ماشین ظرفشویی می باشد. در این صورت باید سنسور گرمایی بررسی شود و در صورت نیاز باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تعویض گردد.

ارور F7 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F7 در ظرفشویی کنوود به معنای بالا بودن بیش از حد درجه حرارت داخل دستگاه می باشد. در این صورت باید سنسور درجه حرارت بررسی شود و همچنین باید مدار برد نیز بررسی شود.

ارور F8 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F8 در ظرفشویی کنوود به معنای گرم نشدن آب داخل دستگاه می باشد. در این صورت باید قطعه گرم کن بررسی شود، زیرا ممکن است که این قطعه دچار مشکل شده باشد.

ارور F9 ماشین ظرفشویی کنوود

ارور F9 در ظرفشویی کنوود به معنای قرار نگرفتن ماشین ظرفشویی در جای مناسب می باشد. جهت رفع این ارور باید برنامه متوقف شود و دستگاه در محل صحیح قرار بگیرد.

ارور FE ماشین ظرفشویی کنوود

ارور FE در ظرفشویی کنوود به معنای خرابی کارت الکترونیکی می باشد. جهت رفع این ارور باید حتما با تعمیرکار ماهر نمایندگی ماشین ظرفشویی کنوود تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود پشتیبان در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود پشتیبان در تهران 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در نمایندگی ظرفشویی کنوود پشتیبان، تعمیرات دستگاه شما توسط متخصصان ماهر و زبر دست انجام می شود که به طور دائم نسبت به تعمیر انواع محصولات کنوود آپدیت شده می باشند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی کنوود شما دارای برگه ی گارانتی باشد و تا زمانی که مهلت گارانتی آن اعتبار داشته باشد، در صورت خرابی دستگاه، شما می توانید از خدمات پس از فروش ظرفشویی کنوود به صورت رایگان بهره مند شوید. برای دریافت این خدمات شما می توانید با شماره تلفن مندرج روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر مهلت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، جهت دریافت خدمات پس از فروش کنوود شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان کنوود پشتیبان اطلاعات لازم را جهت چگونگی انجام تعمیرات دستگاهتان به شما ارائه کنند. اگر تعمیرات دستگاه شما توسط کنوود پشتیبان انجام شود، هزینه تعمیرات برای شما به صرفه تر می باشد، زیرا این مرکز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات پس از فروش ظرفشویی کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

تمامی محصولات برقی، بعد از گذشت مدت زمانی به تعمیر و ترمیم نیاز پیدا می کنند و لوازم خانگی کنوود، از قبیل ظرفشویی کنوود، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خدمات پس از فروش دقیقا جایگاهش همین جاست که پر اهمیت می شود. خدمات پس از فروش ظرفشویی کنوود شامل خدماتی از قبیل نصب دستگاه، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعه، سرویس دوره ای و…. می باشد. جهت دریافت این خدمات هم اکنون می توانید با شماره تلفن مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص این مرکز مرتفع گردد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی کنوود پشتیبان

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در نمایندگی لوازم خانگی کنوود پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید تا با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و ایراد دستگاهتان را مطرح کنید و مشاوره ی رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش