علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود

علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود

علل جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود

در صورتی که ماشین ظرفشویی را روشن کرده اید و زمان زیادی را در یک مرحله شست شو می ماند و در انجام و به پایان رساندن چرخه شست و شو تاخیر دارد باید دلایل آن را جستجو کنید. در نظر داشته باشید که علت جلونرفتن تایم ماشین ظرفشویی به موارد زیادی مرتبط است که برای برطرف کردن آن نیاز به حضور تکنسین کنوود در محل دارد. بنابراین بهتر است برای رفع این مشکل به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود مراجعه و برای رفع عیوب آن اقدام کنید.

اگر در تهران هستید می توانید به ما یعنی نمایندگی کنوود پشتیبان ارتباط برقرار کنید. به محض تماس هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین ماشین ظرفشویی در محل در تهران انجام و با ضمانت مشکل را رفع می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02147278 تماس گرفته و یا در این مقاله با عنوان  علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود همراه ما باشید.

نادیده گرفتن جلو نرفتن تایمر ماشین ظرفشویی

بعضی از افراد اغلب جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی را نادیده می گیرند. زیرا معتقدند که نهایتا این کار را به پایان می رساند. اما در تعویق افتادن فرآیند شست وشوی ماشین ظرفشویی به هر علتی سبب آسیب دیدن دستگاه می شود. بهتر است از یک تکنسین مشاوره رایگان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود را دریافت کنید تا از سلامت دستگاه اطمینان کسب کنید.

علائم به تعویق افتادن فرآیند شست و شوی ماشین ظرفشویی

به طور کلی علائم جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود را می توان به صورت زیر خلاصه نمود:

  • در صورت آسیب دیدن تایمر ماشین ظرفشویی فرآیند شستشو به درستی انجام نمی شود و ظروف کثیف می مانند.
  • امکان تنظیم درجه گرما وجود ندارد.
  • تنظیم درجه خشک کن امکان پذیر نیست.
  • ماشین ظرفشویی از کار می افتد و شما نمی توانید تنظیمات شستشو را انجام دهید.
  • ماشین ظرفشویی در حین کار متوقف و وارد مرحله بعدی شستشو نمی شود

پس از اینکه با این علائم روبه رو شدید بهتر است علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود را جستجو کنید تا آسیب جدی به دستگاه وارد نشود. در مرحله اول بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دلایل و علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود

دلایل و علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود

 

خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی

یکی از متداول ترین علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود  خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی است. با توجه به اینکه این قطعه از چرخ دنده و پلاتین تشکیل شده به مرور زمان آسیب دیده و تعمیر و سرویس آن پس از زمان طولانی امری بسیار عادی محسوب می شود.

البته این مدل تایمرها در مدل های قدیمی کنوود دیده می شود و با توجه به اینکه به سمت عقربه های ساعت حرکت می کنند در نتیجه در زمان تنظیم برنامه شستشوو آن را مخالف عقربه های ساعت بچرخانید این موضوع باعث آسیب دیدن  آن می شود. در صورتی که این قطعه خراب شود بهتر است به تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود مراجعه و آن را تعمیر یا تعویض کنید.

میکروسوئیچ درب

 علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود می تواند از میکروسوئیچ درب باشد. میکروسوئیچ در درب ماشین ظرفشویی یک  قطعه ی امنیتی است و دستور بسته بودن درب ماشین ظرفشویی را می دهد. در صورتی که این قطعه دستور بسته بودن درب را ندهد ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند. بنابراین اگر درب به خوبی بسته نشده باشد و یا اینکه میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی کنوود خراب شده باشد برنامه ها آن اجرا نمی شود و به تعویق می افتد.

خرابی شناور

شناور ماشین ظرفشویی به عنوان سنسور سطح آب در نظر گرفته می شود. با پر شدن آب در داخل محفظه ماشین ظرفشویی این شناور حرکت کرده و به کمک شیربرقی و سنسور میکروسوئیچ از ورود بیش از حد آب در داخل ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند. خرابی این قطعه می تواند یکی از علت های جلو نرفت برنامه ماشین ظرفشویی کنوود باشد. برای تعمیر یا تعویض این قطعه و متعلقات آن بهتر است به تعمیرکننده ماشین ظرفشویی کنوود مراجعه کنید.

خرابی پمپ تخلیه

یکی از دلایل یا علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی کنوود می تواند از پمپ تخلیه باشد. در صورتی که ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نکند، تایمر حرکت نمی کند و میکروسوئیچ و شیربرقی دستوری را صادر نمی کنند و در نتیجه کل فرآیند شستشو با اختلال روبه رو شده و در نتیجه ماشین ظرفشویی کنوود تعمیر نیاز خواهد داشت.

گرفتگی فیلتر

یکی از دلایل به تعویق افتادن برنامه های ماشین ظرف شویی گرفتگی فیلتر است. گرفتگی فیلتر فرآیند تخلیه را با اختلال روبه رو می کند و در نتیجه چرخه های ماشین ظرفشویی به خوبی به پیش نمی رود.

گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی

گرم شدن آب یکی از مراحل مهم در سیکل شست و شوی ماشین ظرفشویی است. این کار توسط المنت انجام می شود و همچنین پس از مرحله تخلیه یا در حین تخلیه اتفاق می افتد. اگر المنت در چرخه قرار نگیرد، ماشین ظرفشویی در حین کار متوقف می شود. مراقب باشید در صورت بروز مشکل در تایمر نیز این اتفاق می افتد.

هزینه تعمیر جلو نرفتن ماشین ظرفشویی کنوود

هزینه تعمیر جلو نرفتن ماشین ظرفشویی کنوود توسط اتحادیه مشخص می شود و با توجه به نوع خرابی متفاوت است. برای اطلاع از هزینه به تعویض افتادن برنامه شست شوی ماشین ظرفشویی کنوود در تهران با ما تماس بگیرید. ما جزئیات آن را با شما در میان می گذاریم. در صورت موافقت تکنسین ماشین ظرفشویی کنوود در محل تهران را در هر نقطه ای در تهران باشید فرستاده می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

کنوود پشتیبان یکی از شرکت های به نام در تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی در تهران محسوب می شود. این شرکت نماینده قانونی لوازم خانگی کنوود در تهران است. این مجموعه دارای نمایندگی های مختلف در تهران بوده و در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی نیازهای شما در مشاوره، نصب، تعویض و تعمیر قطعه ماشین ظرفشویی در تهران می باشد. برای ارتباط با هر یک از شعب کنوود پشتیبان می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است به نزدیکترین شعب به محل خود ارتباط برقرار کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02147278 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی  کنوود در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی  کنوود در شمال تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق شمال تهران از قبیل جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، پارک وی، شریعتی، سیدخندان، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد است. شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در غرب  تهرن

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق در غرب تهران از شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده .تلفن تماس نمایندگی کنوود ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شرق و جنوب تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرف شویی کنوود تمامی مناطق در شرق و جنوب تهران نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران است شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش