نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

اگر جاروبرقی کنوود شما خراب شد، جهت رفع اختلالات دستگاه، بهتر است تا دستگاه شما توسط کارشناس بررسی شود. تکنسین های مشغول در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود پشتیبان، همگی افراد متخصص و با تجربه ای هستند، که جدید ترین دوره های تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی کنوود را در بالاترین سطح ممکن آموزش دیده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در جاروبرقی کنوود شما را بر طرف کنند. توجه داشته باشید در صورتی که تعمیر دستگاهتان را به مراکز غیر مجاز واگذار کنید، بعد از تعمیرات ممکن است که دستگاه شما با ایرادات متعددی رو به رو شود و یا امکان تعمیر دستگاهتان برای همیشه از بین برود، بنابراین پشنهاد می کنیم که در همان ابتدای کار تنها به تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات کنوود مانند کنوود پشتیبان اعتماد کنید تا دستگاه شما با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر شود

جاروبرقی کنوود و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند کنوود یک برند آشنا و خوش نام می باشد که سال هاست مهمان خانه های ما ایرانیان می باشد. شرکت کنوود در ساخت جاروبرقی دارای شهرت جهانی می باشد. این برند دستگاه جارو برقی را با کیفیت مناسب و با ظرفیت های مختلف تولید می کند. جارو برقی های جدید کنوود دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. با وجود کیفیت بالای ساخت جاروبرقی کنوود، باز هم ممکن است که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد و به تعمیر نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات جاروبرقی کنوود، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات جارو برقی کنوود مانند نمایندگی کنوود پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات پس از فروش این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی جاروبرقی کنوود

مجموعه کنوود پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی کنوود و تعمیرگاه تخصصی جاروبرقی کنوود در تهران، بیش از یک دهه می باشد که مشغول به فعالیت است. این مرکز به صورت تمام وقت و صبورانه آماده ی خدمت رسانی به هموطنان پایتخت نشین است. در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات جاروبرقی کنوود در کمترین زمان ممکن در محل و با ارائه ی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله انجام می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات جارو برقی کنوود پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات جارو برقی کنوود پشتیبان

  • تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده : تمامی تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان، به طور کامل و حرفه ای دوره های تخصصی تعمیرات انواع جاروبرقی کنوود را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات و مشکلات در این دستگاه ها را تشخیص دهند و مشکل را رفع کنند.
  • سرعت در ارائه ی خدمات : یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات جارو برقی کنوود پشتیبان، ارائه ی خدمات سریع و به موقع می باشد. در صورتی که به تعمیرکار جاروبرقی کنوود نیاز دارید، تنها کافیست که یکی دو ساعت منتظر بمانید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.
  • راهنمایی و مشاوره تخصصی : در صورت تماس با نمایندگی جارو برقی کنوود پشتیبان، کارشناسان ما در اولین قدم اقدام به راهنمایی می کنند تا در صورت امکان مشکل دستگاه توسط خودتان رفع شود. اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به ابزار آلات یا تخصص بالا باشد، به شما پیشنهاد حضور تکنسین را می دهند.
  • فاکتور رسمی شرح خدمات : پس از انجام تعمیرات یک فاکتور کتبی شرح خدمات به شما داده می شود. در این فاکتور شرح کامل تمامی خدمات با هزینه های مربوطه نوشته شده است و شما به راحتی می توانید هزینه ی تمامی خدمات از قبیل اجرت ها، تعویض قطعات، تعمیرات، سرویس و… را مشاهده کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی کنوود توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی کنوود توسط نمایندگی

روشن نشدن جاروبرقی کنوود

اگر جاروبرقی شما روشن نمی شود، ممکن است که یکی از حالت های زیر برایش پیش آمده باشد. اولین علت روشن نشدن جاروبرقی می تواند نبود برق در پریز باشد. بنابراین باید مطمئن شوید که پریز برق دارد یا نه، برای این منظور از ولت متر استفاده کنید. سپس باید بررسی کنید که دو شاخه یا سیم رابط و یا سیم جمع کن مشکلی نداشته باشند، در صورت معیوب بودن این قطعات، قطعه ی معیوب را تعویض کنید. سپس باید از سلامت کلید قطع و وصل مطمئن شوید. برای این منظور نیز می توانید از یک اهم متر استفاده کنید. همچنین باید رله را نیز بررسی کنید و اگر رله سوخته بود آن را تعویض کنید. و آخرین مورد نیز موتور دستگاه می باشد، در صورت سوختگی موتور، موتور باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود نیز تعویض شود.

ضعیف بودن قدرت موتور جاروبرقی کنوود

یکی دیگر از ایرادات رایج جاروبرقی ها کم بودن موتور جاروبرقی می باشد. در این صورت ممکن است که کلکتور کثیف باشد، در این صورت باید با استفاده از تینر آن را تمیز کنید. مورد بعدی زغال موتور می باشد. زغال با کلکتور در تماس است، اگر زغال موتور تمام شده باشد باید آن را جایگزین کنید. مورد دیگری که باعث کاهش قدرت موتور می شود، خرابی بلبرینگ و بوش ها می باشد. توجه داشته باشید که اگر یاتاقان ها خراب باشند، صدای نا هنجاری از دستگاه شنیده می شود. و آخرین مورد نیز نیم سوز بودن موتور می باشد. اگر جریان مصرفی خیلی زیاد یا خیلی کم باشد، یعنی موتور نیم سوز شده است و در این صورت معمولا چاره ای جز تعویض موتور توسط سرویسکار متخصص نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود نمی باشد.

سر و صدای زیاد جاروبرقی کنوود

یک دیگر از مشکلات بسیار رایج در جاروبرقی ها سر و صدای عجیب و غیر عادی و معمولا بلند دستگاه می باشد. سر و صدای زیاد دستگاه می تواند در اثر خرابی پروانه ها اتفاق افتاده باشد. جهت رفع این مشکل باید پروانه ها را باز کنید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید و در صورت معیوب بودن پروانه ها باید آن ها را تعویض کنید. مورد دیگری که باید آن را بررسی کنید، خرابی بلبرینگ و بوش می باشد، در این صورت آرمیچر با کفشک های قطب هسته درگیر می شود و صدای زیاد تولید می کند. بنابراین باید بلبرینگ و بوش ها بررسی شوند و در صورت نیاز باید یاتاقان های معیوب تعویض شوند. و آخرین دلیل ایجاد سر و صدای زیاد جاروبرقی مربوط به خرابی لاستیک نگهدارنده می باشد. اگر لاستیک نگهدارنده ی موتور از جای خود در آمده باشند، موتور حین کار سر و صدای زیادی تولید می کند.

داغ شدن بیش از حد موتور جاروبرقی کنوود

اگر موتور دستگاه حین کار گرمای زیادی از خود تولید می کند، می تواند نشان دهنده ی یک ایراد در جاروبرقی باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل خرابی ترموستات، نیم سوز شدن موتور، زیاد بودن بار موتور، پر بون کیسه، کثیفی فیلتر، مسدود بودن لوله خرطومی، خرابی فن و… مورد بررسی قرار بگیرند. توجه داشته باشید اگر موتور دستگاه بیش از حد گرم شود، جاروبرقی به طور خودکار خاموش می شود. این حالت جهت جلوگیری از سوختن موتور اتفاق می افتد. و زمانی که موتور خنک شود، شما مجدد می توانید دستگاه را روشن کنید و از جاروبرقی استفاده کنید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر جارو برقی کنوود پشتیبان در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود پشتیبان در تهران 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در نمایندگی جارو برقی کنوود پشتیبان، تعمیرات دستگاه شما توسط متخصصان ماهر و زبر دست انجام می شود که به طور دائم نسبت به تعمیر انواع محصولات کنوود آپدیت شده می باشند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود در تهران

در صورتی که جاروبرقی کنوود شما دارای برگه ی گارانتی باشد و تا زمانی که مهلت گارانتی آن اعتبار داشته باشد، در صورت خرابی دستگاه، شما می توانید از خدمات پس از فروش جارو برقی کنوود به صورت رایگان بهره مند شوید. برای دریافت این خدمات شما می توانید با شماره تلفن مندرج روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر مهلت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، جهت دریافت خدمات پس از فروش کنوود شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان کنوود پشتیبان اطلاعات لازم را جهت چگونگی انجام تعمیرات دستگاهتان به شما ارائه کنند. اگر تعمیرات دستگاه شما توسط کنوود پشتیبان انجام شود، هزینه تعمیرات برای شما به صرفه تر می باشد، زیرا این مرکز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی کنوود مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات پس از فروش جارو برقی کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

تمامی محصولات برقی، بعد از گذشت مدت زمانی به تعمیر و ترمیم نیاز پیدا می کنند و لوازم خانگی کنوود، از قبیل جارو برقی کنوود، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خدمات پس از فروش دقیقا جایگاهش همین جاست که پر اهمیت می شود. خدمات پس از فروش جارو برقی کنوود شامل خدماتی از قبیل نصب دستگاه، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعه، سرویس دوره ای و…. می باشد. جهت دریافت این خدمات هم اکنون می توانید با شماره تلفن مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص این مرکز مرتفع گردد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی جاروبرقی کنوود پشتیبان

هزینه تعمیرات جاروبرقی کنوود در نمایندگی لوازم خانگی کنوود پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات جاروبرقی کنوود می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید تا با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و ایراد دستگاهتان را مطرح کنید و مشاوره ی رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش