نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در تهران

در تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود، عیب یابی دستگاه شما به صورت صحیح و اصولی انجام می شود و به دنبال همین موضوع، تعمیرات نیز به درستی انجام می شود. تعمیرکاران حاضر در نمایندگی تعمیرات کنوود پشتیبان، با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر انواع محصولات کنوود، آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشند. شما عزیزان می توانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود پشتیبان تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید.

یخچال کنوود و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند کنوود یک برند آشنا و خوش نام می باشد که سال هاست مهمان خانه های ما ایرانیان می باشد. شرکت کنوود در ساخت یخچال فریزر و ساید بای ساید دارای شهرت جهانی می باشد. این برند یخچال ها را با کیفیت مناسب و با ظرفیت های مختلف تولید می کند. یخچال های جدید کنوود دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. با وجود کیفیت بالای ساخت یخچال کنوود، باز هم ممکن است که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد و به تعمیر نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات یخچال کنوود، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود مانند نمایندگی کنوود پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات پس از فروش این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی یخچال کنوود

مجموعه کنوود پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی کنوود و تعمیرگاه تخصصی یخچال کنوود در تهران، بیش از یک دهه می باشد که مشغول به فعالیت است. این مرکز به صورت تمام وقت و صبورانه آماده ی خدمت رسانی به هموطنان پایتخت نشین است. در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات یخچال کنوود در کمترین زمان ممکن در محل و با ارائه ی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله انجام می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود پشتیبان

  • تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده : تمامی تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان، به طور کامل و حرفه ای دوره های تخصصی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات و مشکلات در این دستگاه ها را تشخیص دهند و مشکل را رفع کنند.
  • سرعت در ارائه ی خدمات : یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود پشتیبان، ارائه ی خدمات سریع و به موقع می باشد. در صورتی که به تعمیرکار یخچال کنوود نیاز دارید، تنها کافیست که یکی دو ساعت منتظر بمانید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.
  • راهنمایی و مشاوره تخصصی : در صورت تماس با نمایندگی یخچال کنوود پشتیبان، کارشناسان ما در اولین قدم اقدام به راهنمایی می کنند تا در صورت امکان مشکل دستگاه توسط خودتان رفع شود. اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به ابزار آلات یا تخصص بالا باشد، به شما پیشنهاد حضور تکنسین را می دهند.
  • فاکتور رسمی شرح خدمات : پس از انجام تعمیرات یک فاکتور کتبی شرح خدمات به شما داده می شود. در این فاکتور شرح کامل تمامی خدمات با هزینه های مربوطه نوشته شده است و شما به راحتی می توانید هزینه ی تمامی خدمات از قبیل اجرت ها، تعویض قطعات، تعمیرات، سرویس و… را مشاهده کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات یخچال کنوود توسط نمایندگی

ایرادات رایج در تعمیرات یخچال کنوود توسط نمایندگی

جمع شدن آب در کف یخچال کنوود

این مشکل می تواند به علت گرفتگی مسیر خروجی آب از کابین دستگاه اتفاق افتاده باشد. مسیر خروجی آب جهت تخلیه برفک های آب شده به خارج از دستگله تعبیه شده است. ممکن است مواد غذایی داخل درین گیر کرده باشد. در این صورت باید درین توسط مقداری آب جوش باز گردد.

صدا دادن یخچال کنوود

از مهم ترین علل تولید سر و صدای زیاد دستگاه می توان به تراز نبودن دستگاه، خرابی فن فریزر و… اشاره کرد. در این صورت باید ابتدا دستگاه در یک محیط مناسب قرار بگیرد و همچنین لازم است تا فن فریزر نیز توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود بررسی شود.

برفک زدن فریزر یخچال نوفراست کنوود

از مهم ترین علل یخ زدن فریزر نوفراست می توان به قرار داشتن یخچال در محیط گرم و مرطوب اشاره کرد. همچنین ممکن است که فاصله ی مناسب دستگاه از دیوار رعایت نشده باشد و موتور بیش از حد داغ شده باشد. علاوه بر این ممکن است که ایراد از لاستیک دور درب باشد که در صورت پارگی باید آن را تعویض کنید و نهایتا ممکن است که مشکل از ترموستات باشد.

گرم شدن بدنه ی یخچال کنوود

حرکت گاز در لوله های اطراف یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند باعث گرم شدن بدنه ی یخچال شود. این گرما برای لاستیک دور درب دستگاه بسیار خوب است زیرا باعث می شود تا خاصیت مناطیسی لاستیک از بین نرود. اما توصیه می شود که در صورت گرم شدن بدنه ی یخچال، دستگاه را به اندازه ی 50 سانت از دیوار فاصله دهید تا این مشکل بر طرف شود.

یکسره کار کردن موتور یخچال کنوود

اگر موتور دستگاه به صورت یکسره کار می کند، ممکن است که دستگاه دچار مشکلاتی از قبیل، خرابی سیستم دیفراست، خرابی فن یخچال، خرابی لاستیک دور درب، کم بود گاز مبرد، مشکلات برد الکترونیکی و… شده باشد.

ارورهای رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود

ارور E0 یخچال  کنوود

ارور E0 در یخچال کنوود به معنای خرابی سنسور یا حسگر فریزر می باشد. جهت رفع این ارور باید سنسور دیفراست بررسی شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

ارور E1 یخچال  کنوود

ارور E1 در یخچال کنوود به معنای خرابی سنسور دیفراست می باشد. در این صورت یخ و برفک فریزر آب نمی شود و برای تایم زیادی دمای نمایش داده شده زیر صفر می باشد. در این صورت باید سنسور دیفراست توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر یخچال کنوود بررسی شود و در صورت لزوم باید تعویض شود.

ارور E3 یخچال  کنوود

ارور E3 در یخچال کنوود به معنای خرابی سنسور بین یخچال و فریزر می باشد. در نتیجه باید سنسور بین یخچال و فریزر بررسی شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

ارور E4 یخچال  کنوود

ارور E4 در یخچال کنوود به معنای سوختگی المنت دستگاه می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل المنت، ترمودیسک بررسی شوند و در صورت نیاز باید این قطعات تعویض شوند.

ارور E8 یخچال  کنوود

ارور E8 در یخچال کنوود به معنای خرابی سنسور یخساز می باشد. در این صورت باید مدار سنسور یخچال بررسی شود، زیرا ممکن است که این سنسور دچار اتصال شده باشد. در صورت نیاز باید سنسور یخساز تعویض شود.

ارور E9 یخچال  کنوود

ارور E9 در یخچال کنوود به معنای خرابی حالت یخساز می باشد. در این صورت دستگاه نمی تواند یخ را به خوبی خالی کند. در این حالت یخچال دو بار عمل تخلیه یخ را انجام می دهد ولی باز یخ در یخساز است و کاملا خالی نشده است. در این صورت باید سنسور یخساز بررسی شود و در صورت نیاز باید این قطعه توسط سرویسکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود مانند کنوود پشتیبان تعویض شود.

ارور 10K یخچال  کنوود

ارور 10K در یخچال کنوود به این معناست که سنسور یخچال مقدار 10 کیلو اهم را نشان می دهد. در این صورت باید سنسور یخچال بررسی شود.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال کنوود پشتیبان در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود پشتیبان در تهران 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در نمایندگی یخچال کنوود پشتیبان، تعمیرات دستگاه شما توسط متخصصان ماهر و زبر دست انجام می شود که به طور دائم نسبت به تعمیر انواع محصولات کنوود آپدیت شده می باشند.

خدمات پس از فروش یخچال کنوود در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال کنوود در تهران

در صورتی که یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود شما دارای برگه ی گارانتی باشد و تا زمانی که مهلت گارانتی آن اعتبار داشته باشد، در صورت خرابی دستگاه، شما می توانید از خدمات پس از فروش یخچال کنوود به صورت رایگان بهره مند شوید. برای دریافت این خدمات شما می توانید با شماره تلفن مندرج روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر مهلت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، جهت دریافت خدمات پس از فروش کنوود شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان کنوود پشتیبان اطلاعات لازم را جهت چگونگی انجام تعمیرات دستگاهتان به شما ارائه کنند. اگر تعمیرات دستگاه شما توسط کنوود پشتیبان انجام شود، هزینه تعمیرات برای شما به صرفه تر می باشد، زیرا این مرکز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال کنوود مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات پس از فروش یخچال کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

تمامی محصولات برقی، بعد از گذشت مدت زمانی به تعمیر و ترمیم نیاز پیدا می کنند و لوازم خانگی کنوود، از قبیل یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خدمات پس از فروش دقیقا جایگاهش همین جاست که پر اهمیت می شود. خدمات پس از فروش یخچال کنوود شامل خدماتی از قبیل نصب دستگاه، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعه، سرویس دوره ای و…. می باشد. جهت دریافت این خدمات هم اکنون می توانید با شماره تلفن مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص این مرکز مرتفع گردد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال کنوود پشتیبان

هزینه تعمیرات یخچال کنوود در نمایندگی لوازم خانگی کنوود پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات یخچال کنوود می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید تا با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و ایراد دستگاهتان را مطرح کنید و مشاوره ی رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش