نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در تهران

اگر ماکروفر کنوود شما خراب شد، جهت رفع اختلالات دستگاه، بهتر است تا دستگاه شما توسط کارشناس بررسی شود. تکنسین های مشغول در نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود پشتیبان، همگی افراد متخصص و با تجربه ای هستند، که جدید ترین دوره های تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی کنوود را در بالاترین سطح ممکن آموزش دیده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در مایکروویو کنوود شما را بر طرف کنند. توجه داشته باشید در صورتی که تعمیر دستگاهتان را به مراکز غیر مجاز واگذار کنید، بعد از تعمیرات ممکن است که دستگاه شما با ایرادات متعددی رو به رو شود و یا امکان تعمیر دستگاهتان برای همیشه از بین برود، بنابراین پشنهاد می کنیم که در همان ابتدای کار تنها به تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات کنوود مانند کنوود پشتیبان اعتماد کنید تا دستگاه شما با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر شود

مایکروفر کنوود و نیاز آن به تعمیر توسط نمایندگی

برند کنوود یک برند آشنا و خوش نام می باشد که سال هاست مهمان خانه های ما ایرانیان می باشد. شرکت کنوود در ساخت ماکروفر دارای شهرت جهانی می باشد. این برند ماشین های ماکروفر را با کیفیت مناسب و با ظرفیت های مختلف تولید می کند. ماکروفر های جدید کنوود دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند. با وجود کیفیت بالای ساخت مایکروفر کنوود، باز هم ممکن است که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد و به تعمیر نیاز داشته باشد. در خصوص تعمیرات مایکروفر کنوود، پیشنهاد می کنیم که تنها با نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود مانند نمایندگی کنوود پشتیبان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات پس از فروش این مرکز استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و تخصصی مایکروویو کنوود

مجموعه کنوود پشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی کنوود و تعمیرگاه تخصصی مایکروفر کنوود در تهران، بیش از یک دهه می باشد که مشغول به فعالیت است. این مرکز به صورت تمام وقت و صبورانه آماده ی خدمت رسانی به هموطنان پایتخت نشین است. در این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات مایکروویو کنوود در کمترین زمان ممکن در محل و با ارائه ی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله انجام می شود.

مزایای نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود پشتیبان

مزایای نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود پشتیبان

 • تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده : تمامی تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز کنوود پشتیبان، به طور کامل و حرفه ای دوره های تخصصی تعمیرات انواع مایکروفر کنوود را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات و مشکلات در این دستگاه ها را تشخیص دهند و مشکل را رفع کنند.
 • سرعت در ارائه ی خدمات : یکی از مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود پشتیبان، ارائه ی خدمات سریع و به موقع می باشد. در صورتی که به تعمیرکار مایکروفر کنوود نیاز دارید، تنها کافیست که یکی دو ساعت منتظر بمانید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود.
 • راهنمایی و مشاوره تخصصی : در صورت تماس با نمایندگی ماکروفر کنوود پشتیبان، کارشناسان ما در اولین قدم اقدام به راهنمایی می کنند تا در صورت امکان مشکل دستگاه توسط خودتان رفع شود. اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به ابزار آلات یا تخصص بالا باشد، به شما پیشنهاد حضور تکنسین را می دهند.
 • فاکتور رسمی شرح خدمات : پس از انجام تعمیرات یک فاکتور کتبی شرح خدمات به شما داده می شود. در این فاکتور شرح کامل تمامی خدمات با هزینه های مربوطه نوشته شده است و شما به راحتی می توانید هزینه ی تمامی خدمات از قبیل اجرت ها، تعویض قطعات، تعمیرات، سرویس و… را مشاهده کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات مایکروویو کنوود توسط نمایندگی

چرا باید از نمایندگی برای تعمیرات ماکروفر کنوود خود کمک بگیریم؟

همانطور که می دانید، ماکروفر ها یکی از لوازم برقی پیچیده می باشند و برای تولید آن ها از قطعات منحصر به فردی استفاده شده است. هر یک از این قطعات کاربرد جداگانه ای داشته و وظیفه مشخصی را بر عهده دارند که قطعا افراد عادی از آن آگاه نیستند. هنگامی که مایکروویو کنوود دچار ایراد می شود، اگر یک فرد عادی به تعمیر آن بپردازد، قطعا سایر قطعات هم دچار ایراد شده و در نهایت می بایست به خرید مجدد دستگاه پرداخت که این امر بسیار هزینه بر است. اما اگر برای تعمیرات ماکروفر خود به یک نمایندگی معتبر همچون کنوود پشتیبان مراجعه کنید، مشکل دستگاه تان سریعا برطرف شده و دیگر نباید هزینه های هنگفت برای خریداری مجدد دستگاه بپردازید.

مزایای کمک گرفتن از نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان

پیش از آن که بخواهید از خدمات نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان استفاده کنید، می بایست از مزایا و ویژگی های آن آگاه باشید. از مهم ترین مزایای کمک گرفتن از نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرسنل حرفه ای

یک نمایندگی خوب، نمایندگی است که دارای پرسنل و تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد باشد. کنوود پشتیبان همواره سعی کرده تا بهترین پرسنل را در مجموعه استخدام کرده تا از این طریق بتواند خدمات با کیفیتی را به مشتری های خود ارائه دهد.

 • سرعت به همراه کیفیت

از دیگر مزایای کمک گرفتن از نمایندگی مایکروویو کنوود پشتیبان، سرعت به همراه کیفیت است. تعمیرکاران همواره سعی می کنند تا مشکل دستگاه مشتری را در کم ترین زمان ممکن برطرف نمایند‌. بسیاری از ابراد گمان می کنند این سرعت نشان از بی کیفیتی خدمات ارائه شده دارد، اما باید بگوییم این تصور کاملا اشتباه است. چرا که تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ماکروفر کنوود پشتیبان تضمین شده می باشد.

 • ارائه ضمانت نامه

نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان در ازای خدمات خود یک ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه می کند تا از این طریق حسن نیت خود را نشان دهد. مشتری های محترم تا ۶ ماه می توانند در صورت خراب شدن مجدد دستگاه شان، به صورت رایگان به تعمیر آن بپردازند.

 • ارائه خدمات در محل

آخرین مزیتی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به شرح آن بپردازیم، ارائه خدمات در محل توسط نمایندگی مایکروویو کنوود پشتیبان است. بدین منظور، تعمیرکاران در اسرع وقت به محل مد نظر مشتری اعزام شده و به برطرف کردن مشکل آن ها می پردازند.

بررسی مشکلات رایج در تعمیرات ماکروفر کنوود

 • روشن نشدن دستگاه

اولین و مهم ترین مشکلی که ممکن است برای ماکروفر های کنوود رخ دهد،‌ روشن نشدن دستگاه می باشد. این مشکل در اثر عوامل مختلفی همون خراب بودن پریز برق، اسیب دیدن دکمه پاور، خراب شدن موتور و… رخ می دهد و توسط تعمیرکاران نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان مورد بررسی قرار می گیرد.

 • گرم نشدن غذا در دستگاه

از دیگر مشکلاتی که در صورت مشاهده می توانید با نمایندگی مایکروویو کنوود پشتیبان تماس بگیرید، گرم نشدن غذا در ماکروفر کنوود می باشد. خراب شدن قطعاتی نظیر مگنترون، خازن، دیود، فیوز های ولتاژ، برد الکرونیکی، ترانس و… باعث گرم نشدن غذا می شوند. تعمیرات هر یک از این قطعات بسیار تخصصی بوده و تنها باید توسط نمایندگی های معتبر همچون کنوود پشتیبان انجام گردد.

 • ایجاد صدای غیر طبیعی در دستگاه

اگر به هنگام روشن کردن ماکروفر کنوود با صدای غیر طبیعی در آن مواجه شدید، پیشنهاد می دهیم هر چه سریع تر به خاموش کردن دستگاه پرداخته و سریعا با نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان تماس حاصل فرمایید. چرا که این مشکل نشان از خراب شدن قطعات داخلی دستگاه دارد. تعمیرکاران نمایندگی ماکروفر کنوود پشتیبان به بررسی منشا اصلی ایجاد صدا در ماکروفر کنوود می پردازند و مشکل را در کم ترین مزان ممکن برطرف می کنند. دقت داشته باشید اگر عیوب دستگاه به طور کامل رفع نشود، مشکلات بزرگتری برای دستگاه ایجاد خواهد شد.

 • جرقه زدن دستگاه

آخرین مشکلی که می خواهیم در این قسمت برایتان شرح دهیم، جرقه زدن ماکروفر کنوود می باشد. برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد می دهیم تا از استفاده ظروف فلزی و المینیومی در داخل ماکروفر صرف نظر کنید. اگر بازهم با جرقه زدن دستگاه مواجه شدید، می بایست از یک تعمیرکار حرفه ای برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی مایکروویو کنوود پشتیبان با دانش و تخصص کافی می توانند مشکل جرقه زدن ماکروفر کنوود را برطرف کنند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود پشتیبان در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود پشتیبان در تهران 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در نمایندگی ماکروفر کنوود پشتیبان، تعمیرات دستگاه شما توسط متخصصان ماهر و زبر دست انجام می شود که به طور دائم نسبت به تعمیر انواع محصولات کنوود آپدیت شده می باشند.

خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروفر کنوود در تهران

در صورتی که مایکروفر کنوود شما دارای برگه ی گارانتی باشد و تا زمانی که مهلت گارانتی آن اعتبار داشته باشد، در صورت خرابی دستگاه، شما می توانید از خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود به صورت رایگان بهره مند شوید. برای دریافت این خدمات شما می توانید با شماره تلفن مندرج روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر مهلت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده، جهت دریافت خدمات پس از فروش کنوود شما می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان کنوود پشتیبان اطلاعات لازم را جهت چگونگی انجام تعمیرات دستگاهتان به شما ارائه کنند. اگر تعمیرات دستگاه شما توسط کنوود پشتیبان انجام شود، هزینه تعمیرات برای شما به صرفه تر می باشد، زیرا این مرکز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر کنوود مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

تمامی محصولات برقی، بعد از گذشت مدت زمانی به تعمیر و ترمیم نیاز پیدا می کنند و لوازم خانگی کنوود، از قبیل ماکروفر کنوود، نیز از این قاعده مستثنی نیستند. خدمات پس از فروش دقیقا جایگاهش همین جاست که پر اهمیت می شود. خدمات پس از فروش مایکروویو کنوود شامل خدماتی از قبیل نصب دستگاه، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعه، سرویس دوره ای و…. می باشد. جهت دریافت این خدمات هم اکنون می توانید با شماره تلفن مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص این مرکز مرتفع گردد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی مایکروفر کنوود پشتیبان

هزینه تعمیرات مایکروفر کنوود در نمایندگی لوازم خانگی کنوود پشتیبان، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات مایکروفر کنوود می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید تا با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و ایراد دستگاهتان را مطرح کنید و مشاوره ی رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش