علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود

علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود

علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود

امروز خانه ای را بدون وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال یا فر برقی تصور کنیم. آنها انجام کارهای خانه را برای ما آسان می کنند. با این حال هر وسیله ای ممکن است گاهی اوقات دچار مشکلاتی شود. قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود یکی از این مشکلات است که گاها اتفاق می افتد. به طوری برنامه شستشوی انتخاب شده در نیمه راه از کار افتاد و نمی دانید چرا؟ اگر در تهران هستید از شما دعوت می کنیم از خدمات تعمیرات لوازم خانگی کنوود استفاده کنید و علت مشکلات فوق را پیدا کرده و برطرف کنید.

چرا ماشین ظرفشویی برنامه را قطع می کند؟

یکی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی خاموش شدن دستگاه در حین کار است. دلیل این امر ممکن است مراقبت ناکافی یا نقص جزئی یکی از اجزای دستگاه باشد. بیایید به صورت جزئی تر این مشکل را بررسی کنید.

مشکلات خارج از ماشین ظرفشویی

در صورتی که ماشین ظرفشویی کنوود در حین کار جریان برق آن خاموش شد ابتدا پریز، محافظ و برق ساختمان را چک کنید. به طور کلی بهتر است دستگاه به محافظ وصل باشد تا نوسانات بیرونی برق سبب خراب شدن دستگاه نشود. همچنین دقت داشته باشید که در زمانی که مصرف برق در منطقه زیاد است و ممکن است دارای نوساناتی باشد ماشین ظرفشویی را روشن نکنید.

اتصالات داخل ظرفشویی

همانطور که همه ما می دانیم. انواع لوازم برقی آشپزخانه  دارای اتصالات و سنسورهای مختلف و متنوع هستند و در صورتی که این اتصالات دچار مشکل شود برق به کنترل پنل دستگاه نمی رسد و دستورات اجرا نمی شود. برخی از ماشین ظرفشویی ها کنوود یک سیم برق دارند که به پریز برق زیر سینک وصل می شود، در حالی که سیم های برق دیگر ماشین ظرفشویی مستقیم از دیوار به سیم های جعبه اتصال ماشین ظرفشویی متصل می شوند. اگر سیم برق ماشین ظرفشویی شما به پریز برق وصل می شود، مطمئن شوید که سیم برق به پریز وصل است.اگر سیم برق وصل باشد، ممکن است پریز برق کار نکند. پریز برق را با وصل کردن یک لامپ کوچک به برق مجددا چک کنید. اگر روشن نشد، از یک برقکار بخواهید پریز خراب را تعمیر کند.

اگر سیم برق ماشین ظرفشویی شما به پریز برق زیر سینک وصل نمی شود، منبع تغذیه به جعبه اتصال متصل می شود. اتصالات سیم برق را در جعبه اتصال بررسی کنید.

اگر کاملاً مطمئن نیستید که می توانید با خیال راحت این روش عیب یابی را تکمیل کنید، وقت آن است که یک تکنسین ماشین ظرفشویی کنوود را برای تشخیص و تعمیر ماشین ظرفشویی خود تعیین کنید

مشکلات مرتبط با منبع تغذیه

چندین مشکل در ماشین ظرفشویی می تواند علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود باشد. قطع کننده مدار، پریز برق بد یا سیم کشی معیوب می تواند از روشن شدن صفحه کنترل ماشین ظرفشویی جلوگیری کند و یا آن را دچار نوسان کند.

اشکال در سیم کشی دستگاه

در صورتی که سیم کشی دستگاه دچار ایراد باشد باعث نوسانات در ماشین ظرفشویی می شود و دستورات به خوبی اجرا نمی شود . در صورتی که این مشکلات را نادیده بگیرید خطر آتش سوزی وجود دارد.

مشکلات کنترل پنل

زمانی که ، کنترل پنل در حال دریافت برق است اما سیم کشی داخلی معیوب یا کنترل پانل خراب است و از کارکرد ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند و می تواند علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود باشد. وقتی ماشین ظرفشویی برق می‌گیرد، اما کنترل‌ها روشن نمی‌شوند، معمولا یک تکنسین سرویس ماشین ظرفشویی کنوود باید صفحه کنترل را بررسی و تعمیر کند.

قطعات داخلی شکسته

ماشین ظرفشویی دارای اجزای داخلی مانند بردهای الکترونیکی کنترل، سوئیچ ها، موتورها و سیم کشی است که ممکن است، اتصالی شوند. اتصال کوتاه در یک قطعه داخلی می تواند علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود شود.

گرفتگی فیلتر

یک علت قطع شدن برق ظرفشویی کنوود گرفتگی فیلتر است. گاهی اوقات فراموش می کنیم که خو وسایل نظافتی نیاز به تمیز کردن دارند. برای جلوگیری از فاضلاب، فیلترها باید به طور مرتب تخلیه شوند. این موضوع را اگر فراموش کنید ممکن است به تخلیه آسیب برسانید.در نتیجه آب کثیف را تخلیه نمی کند و خود ماشین ظرفشویی شروع به گرم شدن بیش ازچگونه مشکل را برطرف کنیم .

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

در صورتی که خرابی ظرفشویی به علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی باشد. ابتدا دو شاخه و پریز و اتصالات خارجی را چک کنید. همچنین شما باید اتصالات داخلی دستگاه را نیز بررسی کنید برای این کار می توانید از اهم متر و مولتی متر استفاده کنید.  برای این کار بر روی قطعه ای که احتمال خراب بودن آن را دارید می توانید تست را انجام دهید. فراموش نکنید که در حین عدم برق رسانی دستگاه توجه ویژه ای به مانیتور دستگاه داشته باشدی و اگر اروری را نشان می دهد دلایل آن را کشف کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود(عدم برق رسانی)

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود با توجه به نوع خرابی متفاوت است و هزینه آن را اتحادیه تعیین می کند. در صورتی که قصد دارید اطلاعات جزئی و کاملی از هزینه علت قطع شدن برق ماشین ظرفشویی کنوود به دست بیاورید و یا اطلاعات جامعی از هزینه سرویس ماشین ظرفشویی کنوود کسب کنید با ما ارتباط برقرار کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران توسط نمایندگی کنوود پشتیبان در تهران انجام می شود. این مجموعه که نماینده رسمی کنوود  در تهران است کلیه خدمات نصب، تعویض و تعمیر قطعات اسنوا را با بهترین کیفیت تعمیر می کند. ما  دارای نمایندگی های مختلف در سراسر تهران می باشیم. از این رو کلیه مناطق تهران را پوشش می دهد. برای رفع عیوب ماشین ظرفشویی کنوود در محل در تهران می توانید به نزدیکترین نمایندگی این مجموعه ارتباط برقرار کنید. برای ارتباط با ما فقط کافی است که به قسمت تماس با ما در همین سایت مراجعه کنید و نزدیکترین شعب به محل خود را انتخاب کنید و یا اینکه با شماره  02147278 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی  کنوود در شمال تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق شمال تهران از قبیل جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، پارک وی، شریعتی، سیدخندان، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد است. شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در غرب  تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تمامی مناطق در غرب تهران از شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده ، شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، .تلفن تماس نمایندگی کنوود ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شرق و جنوب تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرف شویی کنوود تمامی مناطق در شرق و جنوب تهران سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران، نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، است شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش