علت پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود

علت پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود

علت پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی  کنوود یک وسیله ضروری در خانه است که روشی مطمئن و راحت برای تمیز کردن لباس ها و سایر منسوجات ارائه می دهد. با این حال، گاهی اوقات ماشین لباسشویی می تواند با پاره شدن یا پاره کردن لباس ها به آن آسیب برساند. این می تواند بسیار خسته کننده باشد زیرا می تواند لباس هایی را که برای آن زمان و پول خرج کرده اید خراب کند. در این مقاله قصد داریم علت پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود را بررسی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

دلایل احتمالی پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود

دلایل احتمالی پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود

  • جسم خارجی در مخزن
  • مخزن آسیب دیده
  • سایش بلبرینگ
  • آسیب به مکانیزم قفل دریچه
  • برنامه اشتباه انتخاب شده است
  • یاتاقان های فرسوده
  • شوینده تهاجمی
  • نوع و جنس پارچه

جسم خارجی در مخزن

یکی از رایج‌ترین دلایلی که ماشین لباسشویی لباس‌ها را پاره می‌کند، گیرکردن اجسام خارجی در مخزن است. این می تواند هر چیزی باشد، از سکه یا دکمه گرفته تا جواهرات کوچک یا حتی سنگ هایی که در هنگام بارگیری لباس ها در جیب ها مانده اند. اگر لباس شما در طول چرخه بین آن و دیواره های مخزن گیر کند، چنین چیزی می تواند به آن آسیب برساند.

مخزن آسیب دیده

یکی دیگر از مشکلات احتمالی آسیب به خود مخزن است. این می تواند در اثر ضربه یا افتادن تصادفی در حین حرکت مخزن ایجاد شود که باعث ایجاد فرورفتگی یا خراش هایی می شود که در حین شستشو روی پارچه می افتد و باعث پارگی می شود.

سایش بلبرینگ

یاتاقان های فرسوده نیز می توانند مشکلاتی ایجاد کنند. آنها در هر دو انتهای محور مخزن قرار دارند و وظیفه انتقال نیروی چرخشی از موتور به مخزن را بر عهده دارند، اما با گذشت زمان ممکن است فرسوده شوند و منجر به اصطکاک در برابر پارچه در هنگام شستشو و همچنین صداهای بلند از داخل شود.

آسیب به مکانیزم قفل مخزن

مشکل دیگری که می تواند منجر به پارگی پارچه در هنگام شستشو شود، خرابی مکانیزم قفل مخزن است. اگر مشکلی در قطعه وجود داشته باشد، ممکن است به درستی قفل نشود، بنابراین وقتی فشار آب بالا می‌رود، ثابت نمی‌ماند و باعث ایجاد لرزش‌هایی می‌شود که لباس را تکان می‌دهد و باعث پارگی می‌شود.

برنامه اشتباه انتخاب شده است

در نهایت، برنامه های نادرست انتخاب شده منبع بالقوه دیگری برای پارگی در لباس هستند. اگر دمای خیلی بالایی را برای لباس‌های ظریف انتخاب کنید، ممکن است چروکیدگی رخ دهد و باعث پارگی الیاف پارچه شود، زیرا وقتی پس از چرخه‌های خشک‌کردن از هم جدا می‌شوند، از هم دور می‌شوند.

یاتاقان های فرسوده

هنگامی که یاتاقان ها غیر قابل استفاده می شوند، مخزن در طول فرایند شستشو تغییر می کند، در نتیجه یک شکاف بزرگ ایجاد می کند که مهر و موم لاستیکی دیگر قادر به بستن ان نیست. در نتیجه، لباس ها به شکاف ایجاد شده نفوذ می کنند و در انجا پاره می شود.اگر یاتاقان به موقع جایگزین نشود، دستگاه غیر قابل استفاده خواهد شد.

شوینده تهاجمی

لطفا توجه داشته باشید که شرایطی وجود دارد که سوراخ ها در لباس ها پس از شستشو به دلیل پودر خانگی بیش از حد تهاجمی تشکیل می شوند. مواد شوینده “قدرتمند” پارچه را بسیار ضعیف تر می کنند، بنابراین حتی شستشوی اتوماتیک ساده برای هر لباس می تواند لباس را کثیف کند.

نوع و جنس پارچه

همه ما به خوبی می دانیم که لباس ها همیشه در طول زمان به دلیل خرابی تجهیزات غیر قابل استفاده نمی شوند. گاهی اوقات اتفاق می افتد که محصول در ابتدا برای شستشو در ماشین های اتوماتیک نامناسب است، اما در معرض شستشوی دستی و ملایم است. اما با این حال، اغلب لازم است ماشین لباسشویی را تعمیر کنید و حتی توسط یک متخصص واجد شرایط، که مطمئنا خرابی ها را از بین می برد.

چه چیزی را می توانید خودتان درست کنید؟

یکی از راه های جلوگیری از آسیب بیشتر ماشین لباسشویی استفاده از کیف دستی است. این کیف های دستی به محافظت از وسایل ظریف مانند لباس زیر و لباس شنا کمک می کنند. آنها همچنین به حفظ رنگ ها در پارچه کمک می کنند تا رنگ ها به لباس های دیگر منتقل نشوند که می تواند بعداً باعث ایجاد لکه شود.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید خودتان انجام دهید این است که تسمه را بررسی کنید. این قسمت در اطراف قرقره های متصل به دو سر شفت موتور می چرخد ​​و نیرو را از موتورها به مخزن ها منتقل می کند. اگر شلی وجود داشته باشد، می تواند مشکلات تعادلی ایجاد کند، به این معنی که در طول چرخه لرزش بیشتری وجود دارد که دوباره باعث ایجاد پارگی در پارچه می شود.

از کجا می توانم ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنم؟

اگر هیچ یک از این راه حل ها کمکی نکرد، برای راهنمایی حرفه ای با مرکز خدمات ما تماس بگیرید. متخصصین ما ماشین لباسشویی شما را به طور موثر و ایمن تعمیر می کنند و همچنین برای کلیه کارهای انجام شده گارانتی ارائه می دهند. درخواست خود را با شماره تلفن یا با استفاده از فرم بازخورد ارسال کنید.

تعمیر مشکلات پاره شدن  لباس های داخل لباسشویی

اگر پس از شستشو سوراخ هایی در لباس های شما وجود داشته باشد، این یک زنگ هشدار است که ممکن است یک نقص در لوازم خانگی را نشان دهد. زنان خانه دار اغلب فکر می کنند که ماشین لباسشویی چیزهایی را پاره می کند زیرا لباس های شسته شده بیش از حد در یک بار وجود دارد، اما این دور از حقیقت است. متخصصان تعمیر واشر می گویند که علت ممکن است اسیب به سطح مخزن باشد.

شایان ذکر است که تشخیص چنین مشکلی با چشم بسیار دشوار است. اغلب، تعمیرکاران تشخیص خرابی مخزن را به صورت دستی انجام می دهند. آنها دستکش نایلونی  و یا ساق بلند به دست می کنند تا پیدا کردن نقص اسان تر شود. اگر اسیب به مخزن ناچیز باشد، می توان ان را تمیز کرد و هزینه چنین تعمیراتی گزاف نخواهد بود.  بنابراین در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید پیشنهاد ما این است که با تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید.

نکات مورد توجه در شست و شوی لباسشویی کنوود

یکی از دلایلی که ماشین لباسشویی لباس ها را پاره می کند، اقلام کوچک در لباس است. کارشناسان می گویند که حتی بی ضرر ترین چیز، مانند زیپ، می تواند سوراخ هایی در لباس زیر ایجاد کند.

قبل از ارسال لباس های خود به شستشو، جیب های خود را بررسی کنید. گاهی اوقات یک پین فراموش شده یا حتی یک گیره مو می تواند چندین مورد کمد لباس گران قیمت و محبوب را در یک زمان خراب کند.

قبل از شروع چرخه شستشو، توصیه می شود اشیاء تیزی را که روی لباس هستند کاملا پنهان کنید: بهتر است انها را به داخل بچرخانید یا انها را در پوشش های مخصوص طراحی شده بارگذاری کنید.

علاوه بر این، ضروری است که لباس ها را قبل از شستشو تکان دهید و مطمئن شوید که جیب ها خالی هستند. هر ذره کوچک، از یک گیره کاغذ تا یک ناخن، می تواندسبب پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود شود. عواقب ورود اشیاء کوچک به مخزن مدت زیادی طول نخواهد کشید. شما باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید.

اگر مطمئن هستید که هیچ چیز اضافی در ماشین لباسشویی یا در جیب های ان وجود ندارد و وضعیت به طور سیستماتیک تکرار می شود بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید. یک متخصص کل مخزن را با کمک ابزارهای خاص بررسی می کند و منبع مشکلات را پیدا می کند. در صورتی که در تهران هستید می توانید این کار را به مرکز تعمیرات لباسشویی کنوود در تهران بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

در صورتی که در تهران هستید می توانید برای رفع مشکل با مجموعه ما دراتباط باشید. ما این مشکل را در سریع ترین زمان ممکن حل می کنیم. برای این منظور فقط کافی است با شماره هایی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با نمایندگی کنوود پشتیبان در تهران تماس بگیرید.  ما دلایل پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشوی کنوود را بررسی می کنیم و براحتی و در سریع ترین زمان ممکن حل می کنیم. برای ارتباط با ما: ما ردر 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستیم. تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند و با توجه به این که همه آنها سابقه طولانی در تعمیر لباسشویی دارند انواع خدمات تعمیر  و سرویس ماشین لباسشویی را به انجام می رسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در تماس باشید.

جمع بندی

در این مقاله به تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران برای حل مشکل پاره شدن لباس ها داخل ماشین لباسشویی کنوود پرداخته شد. در صورتی که با راه حل های ارائه نتوانستید علت یابی کنید با شماره هایی که در قسمت تماس با ما اعلام شده سات با مجموعه کنوود پشتیبان تماس بگیرید و رفع مشکل کنید. ما در کنوود پشتیبان تلاش داریم که به بهترین نحو این مشکل را بررسی و حل کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش