تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی  کنوود از لوازم خانگی گران قیمت و در عین حال با مقاومت بالا برای استفاده است. متأسفانه، بسیاری از تولیدکنندگان، در حالی که مزایای فنی را تبلیغ می کنند، در مورد تمام اقدامات احتیاطی اطلاع رسانی نمی کنند، عدم رعایت آنها منجر به خرابی ماشین لباسشویی کنوود و یا هر مارکی از این دستگاه می شود. با توجه به اینکه تمام عملیاتهای دستگاه به سیگنالی از ماژول برد دستگاه گره خورده است لذا این خرابی ها ممکن است نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود را افزایش دهد. اگر در تهران هستید و نیازمند به تکنسین تعمیر لباسشویی کنوود هستید با ما به عنوان نمایندگی کنوود پشتیبان، با شماره 47278-021 تماس حاصل فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود همراه ما باشید.

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود

صرف نظر از گارانتی، تجهیزات ماشین لباسشویی دارای پتانسیل خرابی هستند. خرابی که نیاز به تعمیر بردهای مدار الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود دارد، هر چند بسیار رایج نیست، اما امکان پذیر است. کنوود به دلایل مختلفی ممکن است خراب شود:

  • افت ناگهانی ولتاژ، اگرچه حفاظت خاصی در ماژول وجود دارد، اما مواردی از نوسانات بسیار زیاد وجود دارد.
  • ورود رطوبت عمدتا به دلیل بی دقتی در نگهداری دستگاه اتفاق می افتد.
  • اتصال کوتاه در شبکه مدار ماشین لباسشویی
  • مشکلات آب و فشار به دستگاه
  • نقص ساخت و استفاده از کالاهای غیرقانونی و قاچاق ، که هیچ کس در برابر آن بیمه نیست. در این صورت اغلب به تعویض برد می انجامد. همیشه سعی کنید که محصول را از نمایندگی مجاز و با گرانتی دریافت کنید.
  • خاموش کردن دستگاه حین کار یکی از دلایل خرابی برد لباسشویی کنوود است.
  • بارگیری زیاد لباس می تواند موجب فشار به دستگاه و در نتیجه خرابی برد آن شود.
  • استفاده زیاد و بدون وقفه از ماشین لباسشویی نیز موجب خرابی برد دستگاه می شود.

علائم  نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود

با توجه به این که برد مغز ماشین لباسشویی شمرده می شود کوچکترین نقص در این قطعه کل فرآیند شست شوی ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار می دهد و برنامه ها به خوبی اجرا نمی شوند و یا به طور کلی ماشین لباسشویی کار نمی کند. علائم خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود به صورت زیر است.

درام دستگاه نمی چرخد

در صورتی که برد دستگاه خراب باشد درام دستگاه نمی چرخد و یا مشکلی در چرخش وجود دارد که سبب آهسته چرخیدن آن می شود. هر چند دلیل این امر ممکن است دلایل دیگری داشته باشد اما معمولا از برد است.

روشن شدن چراغ چشمک زن و نشان دادن خطا

در ماشین های لباسشویی عموما خرابی برد به وسیله نشان دادن کد خطا و روشن شدن چراغ چشمک زن نشان داده می شود. در صورتی که مشکلی در برد دستگاه وجود داشته باشد بر روی کنترل پنل ماشین لباسشویی علائم آن آشکار می شود.

سیستم گرمایش دستگاه کار نمی کند

در مواردی که به تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود نیاز باشد سیستم گرمایش دستگاه کار نمی کند. یعنی یا آب را گرم نمی کند و یا آب را بیش از حد گرم کند مشکل از برد دستگاه است.

عملیات تخلیه به خوبی انجام نمی شود

در زمان های که برد ماشین لباسشویی کنوود به تعمیر نیاز دارد ممکن است عملیات تخلیه به خوبی انجام نشود. در در این مواقع دستگاه آب را تخلیه نمی کند و در تامین و زه کشی آب نادرست عمل می کند.

چرخه شستشوی بی پایان

در برخی از موارد که برد ماشین لباسشویی کنوود خراب است ممکن است فرآیند شستشو شروع شود، اما متوقف نشود. البته در اغلب موارد عملیات شستشو اصلا شروع نمی شود اما ممکن است چنین اتفاقی نیز مشاهده شود.

عیب در موتور ماشین لباسشویی کنوود

در بعضی موارد خرابی برد خود را در موتور ماشین لباسشویی کنوود نشان می دهد به طوریکه موتور با حداکثر سرعت یا به سختی کار می کند.

پنل جلویی ماشین لباسشویی کار نمی کند.

زمانی که برد ماشین لباسشویی کنوود نیاز به تعمیر داشته باشد ممکن است دکمه های پنل جلوی ماشین لباسشویی کار نکند.

در هنگام اجرا ماشین به طور ناگهانی خاموش شود.

در صورتی که در هنگام اجرا ماشین به طور ناگهانی خاموش شود یکی از دلایل آن ممکن است از برد دستگاه باشد.

چه زمانی نیاز به تعویض برد در ماشین لباسشویی کنوود است؟

با مشاهده اولین نشانه های عملکرد ناپایدار، باید بلافاصله دستگاه را در حالت اضطراری متوقف کنید و یک تکنسین را دعوت کنید. تعمیر ماشین لباسشویی باید از اولین لحظه مشکوک به نقص انجام شود.هر گونه شکست در چرخه شست شوی لباس یک سیگنال است و فقط یک متخصص می تواند علت را تعیین و آن را حل کند.

تعمیر خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود چگونه است؟

تعمیر خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود چگونه است؟

تشخیص خرابی برد ماشین لباسشویی  و رفع آن بدون باز کردن برد دستگاه غیر ممکن است. بنابراین برای تعمیر برد باید آن را جدا کرده و تست کنید. بهتر است تست و تعمیر برد را به تکنسین بسپارید زیرا تست آن توسط شما ممکن است به نتیجه گیری و اقدامات نادرست منجر شود.

به طور کلی عیوب ماشین لباسشویی کنوود ممکن است از خرابی خازن، مدار فرمان برد الکتریکی، مشکل در اتصال مجدد دستگاه باشد. در صورتی که خازن دستگاه خراب است بهتر است آن را تعویض کنید. خرابی مدار فرمان برد الکترونیکی ممکن است از رگلاتور، رله و IC‌ دستگاه باشد. تعمیرات برد توسط تکنسین و با استفاده از تجهیزات لازم انجام می شود.

قیمت تعمیر برد  ماشین لباسشویی کنوود

اگر فکرش را بکنید، تعمیر برد کنترل ماشین لباسشویی به معنای بازگرداندن هوشمندی تمام عملکردهای حیاتی ماشین لباسشویی است. بنابراین، یک تکنسین با صلاحیت به طور دقیق نقص را در سیستم های مکانیکی و الکترونیکی تشخیص می دهد. هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود با توجه به اینکه کدام قسمت برد خراب است متغیر است. قطعا اگر خازن برد سوخته باشد قطعا هزینه زیادی ندارد اما اگر برد مشکلات دیگری داشته باشد نیاز به صرف وقت و استفاده از تکنسین ماهر است که در قیمت تعمیر برد  ماشین لباسشویی کنوود ایجاد می کند. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی  کنوود در شمال تهرن

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود تمامی مناطق شمال تهران از قبیل جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، پارک وی، شریعتی، سیدخندان، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد است. آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران  در تجریش، خیابان فناخسرو، خیابان اسدالهی و باغ شاطر است. شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی  کنوود در غرب  تهرن

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشوی کنوود تمامی مناطق در غرب تهران از قبیل شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده، اوین است. آدرس آدرس نمایندگی کنوود خیابان ستارخان، خیابان کاشانی پور است.تلفن تماس: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی کنوود در شرق و جنوب  تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشوی کنوود تمامی مناطق در شرق و جنوب تهران از قبیل نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران است آدرس مجموعه شامل خیابان ری، سه راه امین حضور و کوچه میر مطهری است. شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش