علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود

باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی از جمله کالاهای مهم است. خرابی های ناگهانی ماشین های لباسشویی که جایگاه قابل توجهی در استفاده روزانه شما دارند، ممکن است کار روزانه شما را مختل کند. برای جلوگیری از بروز چنین شرایطی، باید به خوبی از ماشین لباسشویی خود مراقبت کنید. اما هر از چند گاهی ممکن است ماشین های لباسشویی شما به دلیل مشکلات سیستمیک یعنی مشکلاتی در نرم افزار ماشین شما دچار مشکل شوند. یکی از این مشکلات باز نشدن درب ماشین لباسشویی است. در ادامه این مقاله که توسط نمایندگی کنوود پشتیبان تهیه شده است دلایل مختلف باز نشدن درب ماسین لباسشویی کنوود را توضیح داده ایم با ما همراه باشید.

اگر درب ماشین لباسشویی کنوود باز نشد چه باید کرد؟

وقتی به این فکر می کنید که در صورت باز نشدن درب ماشین لباسشویی چه کاری انجام دهید، اولین کاری که باید انجام دهید، اگر در تهران هستید این است که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران تماس بگیرید.

از آنجایی که شما مرتبا از ماشین لباسشویی استفاده می کنید، ممکن است فکر کنید که ماشین لباسشویی شما در موقعیت های غیرعادی ناگهانی خراب می شود. اما این همیشه صدق نمیکند. هر از گاهی دلیل باز نشدن درب دستگاه شما ممکن است به دلیل شرایط دیگری باشد.

  • در لباسشویی های پیشرفته ممکن است در نرم افزار ماشین ویژگی های جدیدی اضافه شده باشد و این اتفاق رخ دهد.
  • اگر درب دستگاه شما باز نمی شود، این همیشه به این معنی نیست که دستگاه شما خراب است. به دلایل ایمنی ممکن است درب دستگاه شما باز نشود.
  • اگر برنامه شستشوی شما به طور کامل کامل نشده باشد، ممکن است درب دستگاه شما باز نشود. وقتی برنامه شستشویی که در دستگاه خود شروع کرده اید به پایان رسید، دستگاه شما برای مدتی قفل می شود تا آب تخلیه شود. زیرا در چنین شرایطی که ناگهان درب آن را باز می کنید، ممکن است آب تخلیه شود.

اگر دلایل فوق دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی نبودند باید دنبال چاره بود

چگونه قفل درب ماشین لباسشویی را باز کنیم؟

نحوه باز کردن درب ماشین لباسشویی گیر کرده یک سوال عجیب است. هنگامی که ماشین لباسشویی شما در برنامه شستشو است، درب آن را قفل می کند و باز نمی شود. در چنین مواقعی ممکن است فکر کنید: “درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، چه کار کنم؟” حتی ممکن است به دنبال راه هایی برای تعویض درب ماشین لباسشویی باشید. اگر درب ماشین لباسشویی شما باز نمی شود، ممکن است بیش از یک دلیل وجود داشته باشد. اما همیشه. این بدان معنا نیست که ماشین لباسشویی شما خراب است. یکی از اولین دلایل این وضعیت ممکن است این باشد که برنامه هنوز تمام نشده است. اگر برنامه ای که در ماشین لباسشویی شروع کرده اید هنوز تمام نشده است، در باز نمی شود. حتی اگر به نظر شما تمام شده باشد، ممکن است کاملاً تمام نشده باشد. زیرا ماشین های لباسشویی ممکن است برای تخلیه آب حتی پس از اتمام برنامه کار کنند. اگر آب ماشین لباسشویی شما تخلیه نشده است، می توانید مدتی صبر کنید تا دستگاه آب باقیمانده را تخلیه کند. می توانید سعی کنید بعد از اینکه صبر کنید تا دستگاه آب آن را تخلیه کند، درب آن را باز کنید. هنگامی که با مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی قدیمی مواجه شدید، می توانید مدتی صبر کنید، ماشین را خاموش کرده و مجددا راه اندازی کنید. اگر این شرایط ناموفق بود، می توانید باتکنسین ماهر در زمینه تعمیر لباسشویی کنوود تماس بگیرید.

 دلایل بازنشدن درب ماشین لباسشویی کنوود و نحوه تعمیر آن

اگر درب جلوی ماشین لباسشویی شما باز نمی شود و نمی توانید لباس های خود را بیرون بیاورید، می توانید مراحلی که در زیر توصیه می کنیم را دنبال کنید.

اول از همه، دستگاه شما اجازه می دهد تا درب جلو تقریباً 2 دقیقه پس از اتمام فرآیند شستشو باز شود. می توانید کمی صبر کنید و دوباره سعی کنید درب را باز کنید.اگر پس از انجام تمام مراحل زیر، مشکل همچنان ادامه داشت، با خدمات مشتری از طریق تماس با خط مرکز تماس به شماره  47278-021تماس بگیرید. علاوه بر مواردی که اشاره شد

 دلایل بازنشدن درب ماشین لباسشویی کنوود را می توان به صورت زیر شمرد:

  • کنترل پوشش جلو

ممکن است درب جلو به طور کامل بسته نشود. آن را به آرامی با دست فشار دهید و مطمئن شوید که در شکاف خود قرار می گیرد. دوباره درپوش را باز کنید.

  • آیا داخل دستگاه آب وجود دارد؟

اگر داخل دستگاه شما آب باقی مانده باشد، به دلایل ایمنی نمی توان درب آن را باز کرد. در این حالت، دستگاه را خاموش و یا در موقعیت «Spin» یا «Spin+Pump» که در قسمتی که دکمه ها در جلو قرار دارند، قرار دهید و آب باقیمانده را تخلیه کنید. پس از اتمام برنامه می توانید در را باز کنید.

  • گرفتگی پمپ دستگاه

گرفتگی فیلتر پمپ یا یک جسم خارجی گیر کرده در فیلتر ممکن است مانع از باز شدن درب جلو شود. برای تمیز کردن فیلتر پمپ ابتدا باید دستگاه را با جدا کردن پریز برق از پریز جدا کنید. سپس پس از مدتی انتظار برای خنک شدن آب دستگاه، می توانید با قرار دادن پارچه ای در زیر درپوشی که فیلتر پمپ قرار دارد، فیلتر را جدا کنید.

در حین انجام این کار، باید به آرامی فیلتر پمپ را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا آب شروع به جریان کند. پس از تمیز کردن اجسام خارجی انباشته شده در فیلتر پمپ و محفظه پمپ، فیلتر را با آب گرم بشویید. سپس می توانید محفظه پمپ را با یک پارچه خشک کنید و فیلتر را تعویض کنید.

  • کثیفی فیلتر ماشین لباسشویی

ممکن است اشیایی مانند سگک، دکمه یا سکه وارد فیلتر شده باشند. اول از همه، به دلایل ایمنی، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و برق را قطع کنید. یک پارچه و ظرف را روی زمین قرار دهید زیرا در مرحله تمیز کردن مقداری آب از فیلتر دستگاه خارج می شود.

وقتی از جلو نگاه می کنید، درپوش را در پایین باز کنید. اگر شلنگ سیاه و سفید نازکی وجود دارد، شلنگ را بکشید و آب را داخل ظرف تخلیه کنید.حتی اگر شلنگ ندارید، می توانید پوشش پلاستیکی گرد را با چرخاندن آن به چپ و برداشتن آن تمیز کنید.

  • خرابی میکروسوئیچ دستگاه

یکی از دلایل باز نشدن ماشین لباسشویی خرابی میکروسوئیچ است.خرابی میکروسوئیچ نیز دلایل مختلفی دارد که ممکن است از خرابی زبانه درب و یا خرابی برد دستگاه باشد .

درب ماشین لباسشویی کنوود شکسته است، چه کار کنم؟

اگر درب جلویی ماشین لباسشویی با وجود اقدامات فوق باز هم باز نشد، ممکن است نقص مکانیکی وجود داشته باشد. در این مرحله، مهم ترین مسئله ای که باید در نظر گرفت این است که درب را چگونه باید باز کرد. در مواردی که درب به طور معمول باز نمی شود، اعمال نیروی عضلانی ممکن است باعث شکستن درب شود. این بدان معنی است که لباس های شسته شده شما برای مدت طولانی در دستگاه گیر کرده اند. با توجه به هزینه تعویض روکش ماشین لباسشویی، ممکن است تجربه بدی برای شما باشد.

هزینه باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود

هزینه باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود

یکی از رایج ترین خرابی ماشین لباسشویی کنوود قفل بودن درب ورودی است. اگر تعجب می کنید که چرا درب جلوی دستگاه باز نمی شود، همانطور که در بالا اشاره شد دلایل زیادی دارد که برای هر یک می توان اقدامات لازم برای تعویض یا تعمیر ماشین لباسشویی کنوود پیشنهاد داده می شود. هزینه تعمیر نیز با توجه به نوع خرابی دستگاه متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق از  هزینه باز نشدن درب ماشین لباسشویی کنوود در تهران با پشتیبان کنوود تماس حاصل فرمایید. این مجموعه با کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و در کل ایام هفته در خدمت شما است و هر نوع مشکلی در انواع لوازم خانگی کنوود را برطرف می کند. فقط کافی است با نمایندگی تعمیرات کنوود در تهران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات بازنشدن درب لباسشویی کنوود در شمال تهرن

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود تمامی مناطق شمال تهران از قبیل جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، پارک وی، شریعتی، سیدخندان، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد است. آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران  در تجریش، خیابان فناخسرو، خیابان اسدالهی و باغ شاطر است. شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران۲۲۷۱۸۵۳۵و ۲۲۷۱۷۷۹۶ می باشد.

نمایندگی تعمیرات بازنشدن درب لباسشویی کنوود در غرب  تهرن

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشوی کنوود تمامی مناطق در غرب تهران از شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده، اوین است. آدرس آدرس نمایندگی کنوود خیابان ستارخان، خیابان کاشانی پور است.تلفن تماس: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹ می باشد.

نمایندگی تعمیرات بازنشدن درب لباسشویی کنوود در شرق و جنوب  تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشوی کنوود تمامی مناطق در شرق و جنوب تهران نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران است آدرس مجموعه شامل خیابان ری، سه راه امین حضور و کوچه میر مطهری است. شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شرق وجنوب تهران تلفن تماس ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش