علت صدای زیاد جاروبرقی کنوود موقع کار

علت صدای زیاد جاروبرقی کنوود موقع کار

علت صدای زیاد جاروبرقی کنوود موقع کار

یکی از لوازم برقی پر سروصدا که در اکثر منازل می‌توان به مشاهده آن پرداخت جاروبرقی ها می باشند. صدای جاروبرقی ممکن است کمی آزاردهنده باشد اما هنگامی که این صدا بیش از اندازه افزایش می یابد، قطعاً افراد از روشن کردن دستگاه صرف نظر خواهند کرد. دلایل متعددی باعث ایجاد سر و صدای زیاد در جاروبرقی کنوود میشود که هر یک باید توسط افراد ماهر و تعمیرکاران مورد بررسی قرار گیرد. اگر می‌خواهید با علت صدای زیاد جاروبرقی کنوود به هنگام کار کردن آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله از نمایندگی کنوود پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

بررسی علل صدای زیاد جاروبرقی کنوود

همان طور که تا به الان متوجه شده اید جاروبرقی به طور عادی کمی سرو صدا دارد اما اگر میزان صدای دستگاه افزایش یابد باید هرچه سریعتر به عیب یابی جاروبرقی پرداخت. از مهمترین علت صدای زیاد جاروبرقی برند کنوود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کثیف شدن فیلتر جاروبرقی کنوود

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود جارو برقی برند کنوود با سروصدای زیادی همراه باشد کثیف شدن فیلتر دستگاه می باشد. همان طور که می دانید درون جاروبرقی ها تعدادی فیلتر به کار رفته شده است که این فیلتر ها نقش جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور دستگاه را دارند. حال اگر فیلتر جاروبرقی کثیف شود دستگاه با سروصدای بسیاری مواجه خواهد شد. به همین خاطر پیشنهاد می شود در چنین مواقعی فیلتر را از درون جاروبرقی کنوود خارج کرده و به شستشوی آن بپردازید. دقت داشته باشید تعدادی از فیلترها قابل شستشو نبوده و باید تعویض گردند. برای خریداری فیلتر جاروبرقی برند کنوود می توانید به صفحات اصلی وب سایت کنوود پشتیبان مراجعه فرمایید.

  • چرخش موتور جاروبرقی کنوود

از دیگر دلایلی که باعث می شود جارو برقی برند کنوود با سر و صدای بسیاری همراه باشد چرخش موتور دستگاه میباشد. اگر موتور جاروبرقی شما از نوع DC است باید بدانید این صدا نرمال است. چرا که موتور های دیسی سروصدای بیشتری را ایجاد می کنند.

  • شکستگی یا شل شدن قطعات داخلی جاروبرقی کنوود

همانطور که می دانید قطعات بسیاری در جاروبرقی کنوود به کار رفته شده است که هر یک از این قطعات اگر خراب بشوند و یا دچار شکستگی شوند جاروبرقی با سر و صدای زیادی به هنگام فعالیت همراه خواهد بود. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند چگونه متوجه شویم که این اتفاق در جاروبرقی ما رخ داده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر به هنگام روشن کردن جاروبرقی کنوود با لرزش بدنه مواجه شدید باید هر چه سریعتر به بررسی قطعات داخلی دستگاه بپردازید و در صورت شکستگی آنها را تعویض نمایید تا دیگر قطعات مورد آسیب قرار نگیرند.

  • انسداد در لوله های جاروبرقی کنوود

اکثر افراد تمایل دارند تا تمامی زباله ها را با استفاده از جاروبرقی جمع آوری کنند که این امر بسیار نادرست محسوب می شود. چراکه اگر سایز زباله ها بیش از حد بزرگ باشد قطعاً در لوله های جاروبرقی گیر کرده و باعث ایجاد مشکلات متعددی خواهد شد. اگر لوله های جاروبرقی کنوود دچار انسداد شده باشند دستگاه با سروصدای زیادی به هنگام کارکردن روبه‌رو خواهد بود. برای برطرف کردن این مشکل می توانید با دقت به صدای ایجاد شده گوش فرا دهید و سپس به برطرف کردن انسداد لوله جاروبرقی خود بپردازید. برای این اقدام می توانید از سیم مفتول استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که لوله جاروبرقی مورد آسیب قرار نگیرد چرا که در این صورت ملزم به خریداری مجدد این قطعه خواهید شد.

  • خراب شدن فن موتور جاروبرقی کنوود

یکی از قطعاتی که در جاروبرقی برند کنوود به کار رفته شده است فن موتور می باشد که وظایف گوناگونی را برعهده دارد و اگر فن موتور آسیب دیده باشد یا پروانه شکسته باشد، جاروبرقی با سروصدای بسیاری همراه خواهد بود. دقت داشته باشید فن موتور جاروبرقی کنوود بسیار پیچیده بوده و خود به تنهایی قادر به تعمیرات آن نخواهید بود. به همین خاطر پیشنهاد می شود تا از یک تعمیرکار برای برطرف کردن مشکل این قطعه کمک بگیرید تعمیرکاران مجموعه ما به طور ۲۴ ساعته در حال خدمات رسانی به مشتری ها میباشند.

  • سوراخ شدن اتصالات جاروبرقی کنوود

از دیگر دلایلی که باعث ایجاد سر و صدای زیاد جاروبرقی کنوود میشود پارگی یا سوراخ شدن اتصالات این دستگاه می باشد. به همین خاطر پیشنهاد می شود تا در صورت ایجاد سر و صدای زیاد در جاروبرقی کنوود اتصالات را مورد بررسی تان قرار دهید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. چرا که خروج باد از این اتصالات باعث ایجاد صدا خواهد شد و بسیار آزاردهنده خواهد بود.

  • ورود اجسام فلزی به داخل جاروبرقی کنوود

حتما برای شما هم پیش آمده است که به هنگام جمع آوری زباله ها اجسام فلزی همچون سکه یا کلید به داخل کیسه جاروبرقی نفوذ کرده باشد و از این بابت بسیار نگران شده باشید. اگر اجسام فلزی داخل کیسه جاروبرقی بمانند، حتماً سروصدای بسیار زیادی را ایجاد خواهند کرد. برای برطرف کردن این مشکل می توانید جاروبرقی خود را خاموش کرده و سپس کیسه آنرا خارج کنید و در نهایت اجسام فلزی را از درون آن بیرون آورید.

  • خراب شدن موتور جاروبرقی کنوود

یکی از مهمترین دلایل ایجاد سر و صدا در جاروبرقی کنوود خراب شدن موتور دستگاه می باشد. هنگامی که این قطعه دچار ایراد شده و یا بسوزد جاروبرقی به تولید صدای بسیار آزاردهنده ای می پردازد که این موضوع برای افراد چندان خوشایند نیست. در این صورت به شما پیشنهاد می دهیم حتماً از یک تعمیرکار برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند چگونه متوجه شویم موتور دستگاه ایراد دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر موتور جاروبرقی به هنگام فعالیت بسیار داغ می کند باید بدانید این قطعه نیاز به تعمیرات و تعویض دارد.

  • سرویس نکردن جاروبرقی کنوود

آخرین موردی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به معرفی آن بپردازیم، سرویس نکردن منظم جاروبرقی و در نهایت سر و صدای بسیار زیاد این دستگاه می باشد. برای اینکه بتوانید از ایجاد صدا تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنید، باید به طور ماهانه به سرویس کردن جاروبرقی خود بپردازید تا مشکلات احتمالی توسط تعمیرکاران برطرف گردد. برای سرویس منظم و دوره‌ای جاروبرقی خود می توانید از تعمیرکاران مجموعه ما کمک بگیرید و طی سالیان متوالی دستگاه را مورد استفاده تان قرار دهید.

در صورت ایجاد سر و صدای زیاد جاروبرقی کنوود چه کار کنیم؟

اگر متوجه شدید جاروبرقی تان به شدت به تولید سروصدا میپردازد در اولین مرحله می بایست آن را از برق جدا کرده و از خراب شدن بیش از اندازه آن جلوگیری نمایید. پس از آن کافیست موارد فوق را مورد بررسی قرار داده و در صورت توان به برطرف کردن مشکل جاروبرقی خود بپردازید و مجددا از آن استفاده نمایید. اگر به هر دلیلی قادر به برطرف کردن مشکل جاروبرقی کنوود نبودید می بایست سریعاً با مرکز تعمیرات کنوود پشتیبان تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجموعه در اسرع وقت به محل مدنظر شما اعزام شوند. دقت داشته باشید تعمیرکاران مجموعه ما با سالها سابقه فعالیت می توانند در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کرده و استفاده مجدد از آن را برایتان امکان پذیر نمایند. همچنین هزینه های تعمیرات با توجه به عوامل مختلفی همچون میزان خرابی دستگاه و قطعات تعویضی تعیین می گردد. به همین خاطر نمی توان هزینه مشخصی را برای تمامی مشتری های محترم اعلام نمود. برای آگاهی هر چه بیشتر از قیمت تعمیرات جاروبرقی کنوود می توانید با شماره تماس های موجود در وب سایت کنوود پشتیبان ارتباط گرفته و سوالات خود را مطرح کنید تا پشتیبانان مجموعه تمامی ابهامات شما را برطرف نمایند.

ایا کنوود پشتیبان به سرویس جاروبرقی کنوود می پردازد؟

ایا کنوود پشتیبان به سرویس جاروبرقی کنوود می پردازد؟

بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند آیا مجموعه کنوود پشتیبان به سرویس جارو برقی برند کنوود می پردازد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم بله، تعمیرکاران مجموعه می توانند به سرویس دوره ای و ماهانه لوازم خانگی برقی کنوود بپردازند و با برطرف کردن مشکلات احتمالی طول عمر دستگاه را چندین برابر نمایند.

سخن پایانی

همان طور که تا به الان متوجه شده اید دلایل بسیار متعدد و متنوعی باعث ایجاد سر و صدای زیاد در جاروبرقی کنوود می شود که هر یک از آنها اگر به طور اصولی برطرف گردند نیاز به خریداری مجدد دستگاه نخواهد بود. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با علل ایجاد سر و صدای زیاد در جاروبرقی برند کنوود آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از مجموعه ما برای تعمیرات جاروبرقی کنوود خود کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش