علت کم شدن مکش جاروبرقی کنوود

علت کم شدن مکش جاروبرقی کنوود

علت کم شدن مکش جاروبرقی کنوود

همانطور که می دانید افراد به هنگام انتخاب جاروبرقی و خریداری آن اول به مکش آن توجه می کنند. چرا که اگر مکش جاروبرقی کم باشد جمع آوری گرد و خاک و تکه های آشغال به سختی انجام خواهد شد و وقت بسیاری را از افراد خواهد گرفت. اما در بسیاری از مواقع ممکن است مکش جاروبرقی بر اثر عوامل بسیاری کم شده و مشکلات بسیاری را با خود به همراه بیاورد. توجه داشته باشید با یک بررسی جزئی می توان دلیل کم شدن مکش جاروبرقی کنوود را تشخیص داد و هر چه سریعتر به برطرف کردن و تعمیرات آن پرداخت. اگر می خواهید با دلایل کم شدن مکش جاروبرقی برند کنوود بیشتر آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله از نمایندگی کنوود پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب را با دقت مورد بررسی تان قرار دهید.

بررسی علل کم شدن مکش جاروبرقی برند کنوود

همان طور که تا به الان متوجه شده اید دلایل بسیاری همچون خراب شدن قطعات داخلی جاروبرقی کنوود باعث کم شدن مکش آن میشود که با بررسی و برطرف کردن اصولی آنها می توان مکش اولیه جاروبرقی را به آن بازگرداند. از مهمترین دلایل کم شدن مکش جاروبرقی برند کنوود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پر بودن کیسه جاروبرقی کنوود

اولین و مهمترین علتی که باعث می شود مکش جاروبرقی برند کنوود کاهش یابد پرشدن کیسه آن می باشد. باید توجه داشته باشید پر بودن کیسه نه تنها باعث کم شدن مکش دستگاه می شود بلکه در طولانی مدت فشار بسیار زیادی را به موتور دستگاه وارد کرده و در نهایت باعث خراب شدن آن می گردد. اگر متوجه داغ شدن بدنه جاروبرقی و همچنین خاک دادن آن مواجه شدید، باید بدانید کیسه دستگاه پر شده و هرچه سریعتر باید به تعویض آن بپردازید. برخی از جاروبرقی های برند کنوود کیسه یکبار مصرف نداشته و کیسه آنها دائمی می باشد، در این صورت باید به خالی کردن و شستن آن بپردازید و مجدداً آن را داخل مخزن جاروبرقی قرار دهید. توجه داشته باشید که هنگام شستشوی کیسه جاروبرقی آسیبی به آن وارد نشود چرا که در این صورت گرد و غبار و آشغال ها از کیسه خارج شده و به سمت موتور جاروبرقی روانه می گردد که در این صورت مشکلات بسیاری به ارمغان خواهد آمد.

  • سوراخ بودن کیسه جاروبرقی کنوود

از دیگر دلایلی که باعث کاهش مکش جاروبرقی برند کنوود می شود سوراخ بودن کیسه آن است. هنگامی که بر روی کیسه جاروبرقی سوراخ ایجاد می شود، هوا به داخل دستگاه نفوذ کرده و در نهایت مکش جاروبرقی کم میشود. همچنین باید توجه داشته باشید سوراخ بودن کیسه جاروبرقی باعث کاهش قدرت دستگاه خواهد شد. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند چه کار کنیم تا کیسه جاروبرقی پاره نشود؟ در پاسخ به این سوال به شما پیشنهاد می دهیم حتماً کیسه های با کیفیت را خریداری نمایید و از کیسه های کاغذی حد الامکان خودداری نمایید. چرا که این کیسه ها به هنگام جمع آوری شیشه با جاروبرقی پاره شده و دیگر قابل استفاده نخواهند بود. همچنین باید کیسه جاروبرقی را به درستی نصب کنید تا این مشکل برای تان به وجود نیاید.

  • ارتفاع زیاد لوله

اگر مکش جاروبرقی شما به طور کلی کم است باید به ارتفاع لوله جاروبرقی خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. ممکن است عده ای ندانند اما باید بگوییم هر مقدار ارتفاع لوله جاروبرقی بیشتر باشد مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. برای برطرف کردن این مشکل می توانید به خریداری یک لوله جاروبرقی مناسب بپردازید و حد الامکان کوتاه ترین لوله را برای جاروبرقی خود انتخاب نمایید تا مکش جاروبرقی دارد افزایش یابد.

  • خراب شدن موتور جاروبرقی

همانطور که می دانید مهمترین و اصلی ترین قطعه استفاده شده در جاروبرقی کنوود موتور آن می باشد که اگر به هر دلیلی دچار آسیب گردد مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. در بسیاری از مواقع ممکن است افراد کاهش مکش جاروبرقی و ایجاد بوی سوختگی در جاروبرقی را به طور همزمان حس کنند، در این صورت باید هرچه سریعتر دستگاه را از برق جدا کرده و با یک مرکز تعمیرات معتبر و حرفه ای تماس بگیرید. اگر بتوانید زود به داد موتور جاروبرقی کنوود تان برسید قطعاً نیازی به تعویض آن نخواهد بود در غیر این صورت باید هزینه بالایی را پرداخته و موتور دستگاه را به طور کامل تعویض نمایید.

  • گرفتگی لوله خرطومی جاروبرقی کنوود

در بسیاری از مواقع مشاهده میشود که افراد تمایل دارند هر نوع زباله ای را با استفاده از جاروبرقی شان جمع‌آوری نمایند که این موضوع بسیار اشتباه و نادرست می باشد. اگر هر نوع زباله ای را با استفاده از جاروبرقی کنوود جمع آوری کنید‌ قطعاً این زباله ها در قسمت لوله خرطومی دستگاه انباشته شده و در نهایت با کاهش مکش جاروبرقی مواجه خواهید شد که در این صورت عبور هوا افزایش می یابد. به شما پیشنهاد می دهیم تا از جمع آوری تکه های بزرگ زباله با استفاده از جاروبرقی به طور جدی خودداری نمایید تا بتوانید طی سالیان متوالی از دستگاه تان استفاده نمایید‌.

  • تنظیمات نادرست جاروبرقی کنوود

یکی دیگر از دلایلی که باعث کاهش مکش جاروبرقی میشود تنظیمات نادرست و اشتباه جاروبرقی است. همانطور که می دانید دکمه های متعددی بر روی جاروبرقی کنوود وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید تنظیمات دستگاه را تغییر داده و مکش جاروبرقی را افزایش دهید. اگر خود به تنهایی قادر به تغییرات تنظیمات جاروبرقی کنوود نیستید می توانید از یک مرکز تعمیرات کمک بگیرید. کنوود پشتیبان همواره سعی می کند تا مشکلات جزئی و بزرگ مشتری های خود را برطرف کرده و استفاده مجدد از جاروبرقی کنوود را برای آن‌ها امکان‌پذیر نماید.

  • گرفتگی فیلتر جاروبرقی کنوود

یکی از قطعاتی که در جاروبرقی کنوود استفاده شده‌اند فیلتر ها می باشند. همانگونه که میدانید فیلتر های استفاده شده در جاروبرقی کنوود اگر به طور مداوم استفاده شوند یا تعویض نگردند با گرد و غبار مسدود خواهند شد. هنگامی که فیلتر جاروبرقی مسدود گردد، مکش دستگاه بسیار کم شده و باید به تمیز کردن این قطعه پرداخت. همچنین توجه داشته باشید که اگر فیلتر جاروبرقی شما دچار پارگی شده باشد هرچه سریعتر باید به تعویض آن بپردازید. خود به تنهایی قادر به انجام این کار خواهید بود، کافی است درب جاروبرقی را به آرامی باز کرده و فیلتر دستگاه را خارج نمایید و پس از آن فیلتر اورجینال دیگری را جایگزین کرده و درب دستگاه را ببندید. برای خریداری مجدد فیلتر جارو برقی برند کنوود می توانید به صفحات اصلی وب سایت کنوود پشتیبان مراجعه کرده و به سفارش محصول دلخواه تان بپردازید و آن را با هزینه بسیار پایینی خریداری نمایید.

  • نشتی هوا از اتصالات جاروبرقی کنوود

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود مکش جاروبرقی کاهش یابد نشت هوا از اتصالات دستگاه می باشد. همانگونه که چندی قبل متوجه شده‌اید جاروبرقی برای آن که بتواند مکش بالایی داشته باشد نباید هوای داخل دستگاه به بیرون انتقال یابد. حال اگر پارگی و یا خراشیدگی بر روی هر یک از قطعات دستگاه همچون لوله خرطومی وجود داشته باشد مکش جاروبرقی به شدت کاهش خواهد یافت و به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تا تمامی اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر متوجه خراشیدگی بر روی این قطعات شده اید، به شما پیشنهاد می دهیم هر چه سریعتر به تعویض آن ها بپردازید تا از این طریق بتوانید مکش جاروبرقی خود را چندین برابر کنید.

  • کثیف بودن برس پارویی جاروبرقی کنوود

آخرین دلیلی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به معرفی آن بپردازیم کثیف بودن برس پارویی و در نهایت کاهش مکش جاروبرقی است. هنگامی که برس و شانه جاروبرقی کثیف می شود مکش جاروبرقی بسیار کم شده و دیگر نمی تواند تکه های زباله را از روی زمین جمع کند. به همین خاطر پیشنهاد می شود تا هر از چند گاهی برس جاروبرقی خود را مورد شستشو قرار داده و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر شست و شوی برس جاروبرقی برایتان ناخوشایند است می‌توانید به خریداری مجدد آن بپردازید تا از کاهش مکش جاروبرقی تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمایید.

در صورت کاهش مکش جاروبرقی کنوود چه کار کنیم؟

در صورت کاهش مکش جاروبرقی کنوود چه کار کنیم؟

اگر با کاهش مکش جاروبرقی خود مواجه شده اید در ابتدا به شما پیشنهاد می دهیم تا تمامی موارد ذکر شده را به طور کامل بررسی نمایید و در صورت توان مشکل جاروبرقی خود را برطرف نمایید. اما اگر پس از بررسی موارد فوق باز هم مکش جاروبرقی شما به حالت اولیه بازنگشت، می بایست از یک تعمیرکار برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید. چرا که ممکن است مشکلات دستگاه بیشتر از حد تصور باشد. کنوود پشتیبان همواره سعی می‌کند تا با خدمات‌رسانی ۲۴ ساعته تمامی مشکلات لوازم خانگی شما را برطرف کرده و در نهایت رضایت تان را به دست آورد. همچنین تعرفه ها در مجموعه کنوود پشتیبان بسیار منصفانه تعیین می گردد و لازم نیست نگران هزینه های نهایی تعمیرات جاروبرقی خود باشید. برای رزرو وقت می توانید به صفحات اصلی وب سایت کنوود پشتیبان مراجعه کرده و با شماره تماس های موجود ارتباط بگیرید. تعمیرکاران مجموعه ما در اسرع وقت به محل مدنظر شما اعزام شده و مشکل دستگاهتان را برطرف نمایند.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید دلایل بسیاری باعث کم شدن مکش جاروبرقی برند کنوود می شوند که اگر هر یک را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید میتوانید مشکل دستگاه را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایید. اما در بسیاری از مواقع افراد قادر به برطرف کردن این مشکل نیستند و از تعمیرکاران مجموعه ما کمک می گیرند‌. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با علل های کاهش مکش جاروبرقی برند کنوود آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از مجموعه ما برای تعمیرات جاروبرقی کنوود خود کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش